Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Vyhlášení ankety Sportovec okresu Brno-venkov za rok 2022

V tišnovském kině Svratka se dne 8.3.2023 uskutečnilo vyhlášení dalšího ročníku ankety Sportovec okresu Brno-venkov. Tentokrát za rok 2022. Tako akce probíhá již několik let a vždy pod záštitou České unie sportu, hejtmana Jihomoravského kraje a také starosty města, které slavnostní ceremoniál hostí.
 
V anketě pravidelně boduje také náš klub. Poté co jsme v loňských letech anketu téměř opanovali ankety v mládežnické kategorie tak jsme letos, po dohodě s pořadateli, ubrali na nominacích a naši mládežníci se tak ankety letos neúčastnili.
 
I tak však Městský nohejbalový klub Modřice v anketě zaznamenal řadu úspěchů.
Světový pohár klubů v nohejbale UNIF 2022, který náš klub pořádal ve spolupráci s městem Modřice, získal ocenění jako Nejlepší sportovní akce okresu Brno-venkov za rok 2022. Ještě jednou děkuji jménem klubu městu Modřice za finanční i jinou pomoc, bez které bychom tuto akci nedokázali zorganizovat na úrovni, který nám toto ocenění přinesla.
 
 
V kategorii Nejlepší sportovec okresu Brno-venkov 2022 získal skvělé 2. místo domácí rodák Petr Topinka. Dosáhl tak ocenění za sezonu, kdy se mu podařilo získat jubilejní desátý titul v extralize družstev. Tím se zařadil mezi nejúspěšnější hráče nohejbalové historie a po právu byl v listopadu uveden také do Síně slávy českého nohejbalu.
V kategorii Nejlepší sportovní kolektiv okresu Brno-venkov za rok 2022 zvítězil A tým mužů Městského nohejbalového klubu Modřice. Dostalo se mu tak spravedlivého ocenění za excelentní sezonu 2022, kdy dokázal být nejlepší nejenom na české, ale i mezinárodní scéně.
 
 
Kromě zástupců našeho klubu se slavnostního večera zúčastnil také starosta města pan Libor Procházka.
 
Vyhlášení ankety Sportovec okresu Brno-venkov za rok 2022 tak udělalo pomyslnou tečku za loňskou sezonou. Nyní se již pojďme dívat dopředu a popřejme všem našim týmům i jednotlivcům, ať i v letošní sezoně zavdají svými výsledky důvod abychom i v letošní anketě obsadili vrcholné příčky.
 
Petr Jahoda
předseda MNK Modřice
 
 
 
Datum a čas: 11.03.2023 16:45
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: A-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!