Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

O Světovém poháru

Psal se říjen roku 2021 ve večerních hodinách zvedáme ruky nad hlavu, vbíháme na palubovku a propuká naše obří radost, a našich příznivců, pár chvíl nato zvedáme pohár pro vítěze Extraligy nad hlavu a vezeme ho domů do Modřic. To byl první důležitý okamžik a krok k tomu, aby se po více než půl roce mohl konat UNIF Světový pohár klubů v nohejbalu 2022.
 
Zájem o pořádání této akce byl velký již od samého začátku, do karet nám navíc hrála i nová multifunkční hala v Modřicích, jejíž provoz byl zahájen v Lednu 2020. Provoz byl od začátku ovlivňován pandemií Covidu, nyní nastal ten čas, aby hala prošla první velkou zatěžkávací zkouškou a stala se centrem akce Světového formátu a celý nohejbalový svět směřoval zrak právě k ní a městu Modřice.
 
Na UNIF (mezinárodní nohejbalová asociace) byla odeslána žádost o pořádání této akce, která byla na konci Ledna schválena a začalo se usilovně pracovat na pořádání akce, která byla následně na začátku Dubna oficiálně oznámena ve videoupoutávce s Petrem Švancarou, která sklidila velký úspěch.
 
Účast na šampionátu je potvrzena od 9 klubů, z 9 států. Státy účastníků jsou Česká Republika, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Francie, Polsko, Itálie, Španělsko, Kypr. Kromě klubu ze Švýcarska se bude tedy jednat o celou nohejbalovou elitu.
 
Modřický klub má bohaté zkušenosti s pořádáním mezinárodních akcí jako byl PMEZ 2004, PMEZ 2007, UNIF Světový pohár klubových týmů 2014. Členové klubu byli také hodně vidět a pomáhali při pořádání MS juniorů a žen v Brně 2012 a hlavně pak při MS v Brně 2016.
 
Tyto zkušenosti se jako pořadatelé budeme snažit zúročit na domací půdě v nové Městské hale. Buďte u toho i vy 25. - 26.6 2022 v Modřicích na Světovém poháru klubů v nohejbalu Modřice 2022.
 
Těšíme se na Vás
Městský nohejbalový klub Modřice

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
Extraliga
MNK mobilprovás Modřice
vs
SK Liapor Karlovy Vary
12. kolo | 22.6.2024 | 15:00h

---------------------------------------------------------
1. Liga
MNK mobilprovás Modřice B
vs
TJ Radomyšl
12. kolo | 22.6.2024 | 10:00h

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!