Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Vážení příznivci modřického nohejbalu,

 

V sobotu 14.10.2023 se hraje v Praze v UNYP areně na Podvinném mlýně Kovanecká 2405/27 finálové utkání o titul Mistrů ČR v nohejbale družstev mužů ročníku 2023.

 

Super finálový zápas začíná v 10,00 hodin. Družstvo MNK Mobilprovás Modřice utká s týmem TJ Avia Čakovice.

 

Náš oddíl opět, ve spolupráci s městem Modřice, pořádá autobusový zájezd na Superfinále mužů pro fanoušky!

Odjezd autobusu bude nejprve ve 05:00 h od Městské haly v Modřicích a následně v 05:20 h z parkoviště naproti „malého“ Tesca u hlavního nádraží v Brně (jako vždy). Vzhledem k brzkému času výjezdu nebude zastávka na benzínové pumpě. Příjezd do Prahy je plánován v 8,30 až 9,00 h.

 

Cena dopravy je 100 Kč na osobu za cestu tam i zpět. Přihlášky budou evidovány a potvrzovány dle data jejich přijetí. Kapacita autobusu je 57 míst.

 

Vstupenky:

Ø modřičtí fanoušci budou mít v hale vyčleněný sektor D (ten jako loni v blízkosti bufetu). Kapacita sektoru je 166 míst.

Ø vstupenky si každý kupuje sám (doporučuji kupovat do našeho D sektoru!)

Ø nákup lze provést buď v předprodeji (objednat a zaplatit nutno do 11.10.2023!!!) nebo na pokladně na místě

Ø cena zvýhodněné vstupenky v předprodeji je 200 Kč pro dospělé a 75 Kč pro osoby starší 65-ti let.

Ø cena standardní vstupenky koupené na pokladně je 250 Kč pro dospělé a 100 Kč pro osoby starší 65-ti let.

Ø děti do 120 cm a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma

Veškeré informace k nákupu vstupenek i celému Super finálovému dni naleznete na webu Českého nohejbalového svazu www.nohejbal.org

 

Zájemci o místa v autobuse se mohou hlásit u Petra Jahody na telefonu 603 808 048 nebo na email jahoda.petr@email.cz - pokud budete posílat mail nebo sms prosím napište, kde budete do busu nastupovat!

 

Veškeré nástroje ke slušnému povzbuzování jako bubny, trumpety, řehtačky, vlajky a ostatní nejlépe v modrobílých barvách jsou vítány.

 

Neváhejte a jeďte s námi podpořit náš tým v boji o mistrovský titul!!

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 24 [ > ]

Poslední smeč 2023

04.12.2023 | 09:43 | A-TÝM

Soutěžní nohejbalová sezona je každoročně tradičně ukončena turnajem s příznačným názvem Poslední smeč, který je pořádán v Praze. Letos se jednalo již o její 36. ročník. Na turnaj jsou pořadatelem pravidelně zváni ti nejlepší hráči, kteří hrají v klubových, ale i pro tento turnaj ve speciálně sestavených týmech. Hraje se v sobotu i v neděli, a tak turnaj dostatečně prověří schopnosti i fyzické síly všech hráčů. Mezi českými i slovenskými hráči se letos v jedné z kombinovaných sestav objevil i úřadující maďarský mistr světa v singlu Ádam Fódor.

Celý článek >

Mistrovství České republiky mladších žáků v singlu

04.12.2023 | 09:03 | Mladší žáci

Poslední mládežnickou soutěží roku 2023 bylo Mistrovství ČR kategorie mladších žáků v soutěži jednotlivců. To se konalo 25. listopadu v halách ve Zbečníku a v Hronově.

Celý článek >

Zlatý hattrick ve trojicích

27.11.2023 | 08:44 | A-TÝM

Na státní svátek dne 17. listopadu se v Českých Budějovicích uskutečnilo Mistrovství České republiky v nohejbale trojic mužů. Tento šampionát se koná v periodě dvou let, a ten poslední hostily v roce 2021 Modřice. Na něm naše trojice získala mistrovský titul, a tak před námi byla obhajoba.

Celý článek >

Zlatí hoši na radnici

20.11.2023 | 08:47 | A-TÝM

Ve středu 15. listopadu přijal starosta města Modřice Mgr. Ing. Libor procházka, MBA společně s místostarostou Ing. Antonínem Mazálkem na radnici členy úspěšného nohejbalového týmu mužů Městského nohejbalového klubu Modřice. Tým MNK Modřice se stal mistrem ČR pro rok 2023 v extralize družstev mužů. Současně také v roce 2023 zvítězil i na Světovém poháru klubů konaném v Maďarsku. Při přátelském posezení poděkovalo vedení města týmu za vynikající reprezentaci města Modřice. Také zástupci klubu poděkovali městu Modřice za dlouhotrvající podporu, bez níž by nebylo možné takto skvělých sportovních výsledků dosahovat.

Celý článek >

Mistrovství České republiky dorostu v soutěži jednotlivců

14.11.2023 | 12:07 | Dorost

Palubovka Městské haly Modřice ještě ani nestačila „vychladnout“ po skvělém Mistrovství světa juniorů a už byla před domácími pořadateli další výzva. Svaz osvědčenému pořadateli i letos svěřil pořádání Mistrovství České republiky dorostu v soutěži jednotlivců.

Celý článek >

Mistrovství světa v nohejbale juniorů U21 hostily Modřice

12.11.2023 | 17:18 | Ostatní

Myšlenka využít potenciálu Městské haly Modřice i celého města Modřice pro pořádání vrcholné mezinárodní nohejbalové akce se zrodila již v roce 2021. Tehdy město Modřice podalo na mezinárodní nohejbalovou federaci UNIF oficiální přihlášku jako kandidát na pořadatele Mistrovství světa juniorů U21 v roce 2023. Zástupci UNIF následně navštívili halu a viděli také činnost domácího organizačního týmu v rámci mistrovství republiky mužů. Vše dopadlo na jedničku, a tak byla kandidatura města Modřice oficiálně schválena.

Celý článek >

Pohár ČNS starších žáků trojice

27.10.2023 | 15:51 | Starší žáci

V neděli 22.10.2023 se konal v halách v Hronově a ve Zbečníku poslední díl letošního Poháru ČNS mládeže pro kategorii starších žáků. Jednalo se o soutěž trojic. Na akci se prezentovalo 18 sestav, které Komise mládeže rozdělila do dvou hal vždy po dvou skupinách. Nejvíce týmů, a to tři vyslaly Dolní Počernice a Modřice. Náš klub vyslal sestavu Jahoda, Dlabka a Štor za A tým, B tým tvořili hráči Miler, Merka, Valter a Mrňa a v C týmu se prezentovali mladší žáci, Šlezinger, Hloužek a Koutný. Ze skupin vždy postupovaly do čtvrtfinále dva nejlepší celky. Po skupinách se tak ustanovily úvodní dvojice pro play-off.

Celý článek >

Stříbrná sezóna dorostu

24.10.2023 | 10:25 | Dorost

O svůj titul hráli o víkendu také modřičtí dorostenci. Svaz letos po mnoha sezonách od sebe super finálové zápasy mužů a dorostu oddělil. Po sobotní návštěvě Prahy na super finále mužů náš klub musel do Prahy i v neděli na super finále dorostu, které se konalo v hale TJ Pankrác. Toto nešťastné svazové rozhodnutí znamenalo, že po sobotních oslavách titulu mužů museli některé fanoušci i hráči znovu v neděli ráno nasednout do autobusu a opět odjet směr Praha. A asi Vám nemusím popisovat, že to nebylo úplně pohodové ráno…

Celý článek >

Vítej zlatý hattricku!

24.10.2023 | 10:19 | A-TÝM

Nohejbalová sezona mužů vyvrcholila v sobotu 14.10.2023 super finálovým zápasem o titul mistra České republiky družstev, v posledních letech na již tradičním místě v pražské UNYP aréně. Pro náš klub se jednalo o jubilejní dvacáté finále.

Celý článek >

15.10.2023 - Superfinále dorostenecké ligy: TJ Peklo nad Zdobnicí - MNK mobilprovás Modřice 4:1

18.10.2023 | 19:46 | Dorost

Superfinále dorostenecké ligy se odehrálo v Praze v hale TJ Pankrác druhý den po Superfinále extraligy. Tento model vyvrcholení všech hlavních soutěží byl poměrně nešťastný a náročný s ohledem na to, že Svoboda a Kolouch byli součástí extraligového týmu Modřic. Do Prahy jsme odjeli v kompletní sestavě. V rámci přípravy se na víkendovém soustředění bohužel zranil Patrik Kolouch, který absolvoval několik rehabilitací a bylo prakticky zázrakem že do nedělního finále nastoupil.

Celý článek >

14.10.2023 - Superfinále extraligy mužů: MNK mobilprovás Modřice - TJ AVIA Čakovice 5:2

18.10.2023 | 19:39 | A-TÝM

K poslednímu duelu sezóny jsme nastoupili v kompletním složení i s fluktuanty Filipem Halvou a Jakubem Spoustou.

Celý článek >

1.10.2023 - 2. Semifinále Dorostenecké ligy: TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice - MNK mobilprovás Modřice 1:4

08.10.2023 | 13:44 | Dorost

Druhé semifinálové utkání jsme odehráli na venkovních kurtech v Čelákovicích. Nastoupili jsme v kompletní sestavě. Hosté posílení o Mlejnka.

Celý článek >

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 24 [ > ]

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!