Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Pohár ČNS starších žáků trojic

Posledním turnajem z jarní série mládežnických Pohárů ČNS byla v kategorii starších žáků soutěž trojic. Pořadatelství se tentokrát zhostil Žďár nad Sázavou, který turnaj uspořádal v již minulosti ověřené ZŠ, která disponuje dvěma velkými herními plochami.
 
K turnaji bylo přihlášeno 16 trojic, avšak nemoci zredukovali počet prezentujících se sestav na 13 týmů.
Modřice vyslaly 2 sestavy. B tým jel ve složení Tonda Mrňa, Filip Kněžínek a premiérově Filip Merka. A tým měl stavbu týmu dost komplikovanou., V týdnu před turnajem dostal Míša Svoboda „povolávací rozkaz“ z B týmu mužů, kterému při velké marodce musel pomoci v úvodním zápase 1. ligy mužů na Pankráci. Na místo něj jsem musel vyzvednou z „nohejbalového důchodu“ Patrika Iláše, který v uplynulých týdnech ohlásil přerušení kariéry. A Patrik celý den skvělým podáním a přesnými nahrávkami na oba smečaře byl v mých očích jasný „Most Value Player“ celého turnaje! Tomáš Jahoda v sobotu ráno před turnajem statečně odložil berle, které nosil uplynulých osm dnů díky zranění paty. K hráčům Ilášovi , Jahodovi a Dlabkovi tak byl jako čtvrtý hráč do zálohy povolán další nováček Matyas Štor, které trénuje v klubu teprve od ledna.
 
B tým dokázal postoupit ze skupiny na 3. místě a čekalo ho osmifinále. V něm dokázalo porazit tým Českých Budějovic v sestavě s reprezentantem U15 Kaliankem. Slavil tak postup do čtvrtfinále. Zde už jim vystavil stopku tým Karlových Varů. Premiérová účast ve čtvrtfinále je však velkým úspěchem B týmu a ocenění práce hráčů i jejich trenéra Aleše Mrni. Bravo!
A tým procházel turnajem zcela suverénně. Ve skupinách i ve čtvrtfinále splnil skvěle svoji roli náhradníka Matyas, které dovolil Tomášovi pošetřit patu před boji o medaile. Po jasném vítězství ve skupině i demolici Pekla ve čtvrtfinále čekal A tým v semifinále tým Karlových Varů. Jasná výhra nás posunula do finále, kde nás opět čekali hoši z Českého Brodu. A ani v tomto zápase naše Áčko nedalo svému soupeři šanci. Vyhrálo 10:4 a 10:8 a celý turnaj tak bez ztráty setu dokázalo suverénně vyhrát.
Starší žáci tak ke zlatu a stříbru z březnového turnaje dvojic dokázali přidat další zlato. V letošní sezoně tak Modřice kategorii starších žáků zatím jasně kralují.
 
Petr Jahoda
trenér starších žáků
Datum a čas: 06.04.2022 08:55
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: Starší žáci

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!