Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Pohár ČNS starších žáků trojic

Na státní svátek v pátek 28.10.2022 se v Karlových Varech uskutečnil další turnaj Poháru ČNS mládeže 2022 tentokrát v kategorii starších žáků a soutěži trojic.

Karlovarští pořadatelé zajistili dvě haly, ve kterých se utkalo 13 prezentovaných sestav. Premiéru v letošním ročníku ve starších žácích si odbyly sestavy Radomyšle a Plzně – Bílé Hory. Komise mládeže rozdělila týmy do čtyř skupin, když skupina A měla čtyři týmy a zbylé skupiny po třech týmech. První tým ze skupiny postupoval do čtvrtfinále a týmy na druhých a třetích místech odehrály osmifinále. Ve skupině A skončil turnaj již ve skupině pro tým Šacungu, který prohrál rozhodující bitvu o postup 1:2 s týmem Plzně - Bílé Hory. Přímo do čtvrtfinále postoupily všechny nasazené týmy tzn. Modřice, Český Brod A, Karlovy Vary A a Peklo A. K nim si z osmifinále vybojovaly postup sestavy Vsetína (2:0 výhra nad Peklem B), Karlových Varů B (2:1 a 10:9 ve třetím setu nad Holicemi), Český Brod B (2:0 nad Strakonicemi) a Plzeň – Bílá Hora (2:1 nad Radomyšlí). Ve čtvrtfinále pak Modřice v pohodě přejely Vsetín (10:3 a 10:4) a Český Brod A Plzeň – Bílou Horu (10:5 a 10:4) Zbylé dvě čtvrtfinálové utkání však přinesly daleko více vyrovnané bitvy. Peklo A jen s velkými obtížemi nakonec přetlačilo karlovarské béčko tvořené mladými bojovníky Kalánem, Huškem a Kornatovským 10:9 a 10:8. Čtvrtfinálový zápas mezi Českým Brodem B (Červenka, Blažková a Pála) a Karlovými Vary A (Gregor, Sunek, Stýblo a Daněk) pak přinesl málokdy vídaný obrat v zápase. Brodští těsně vyhráli první set 10:9 a v tom druhém už vedli 9:5. Pak však zcela nepochopitelně ustoupili od své přesné a pestré hry a nechali znovu nadechnout karlovarského smečaře Gregora. Ten pak deseti body v řadě zvrátil celý zápas na výsledek 9:10, 10:9 a 10:5 ve prospěch Karlových Varů. V semifinále se tedy utkaly všechny Komisí mládeže nasazené trojice. Náš klub nechal doma po náročné sezoně odpočívat svoji superstar Michaela Svobodu a na jeho místo do první modřické sestavy ke zkušeným Jahodovi a Dlabkovi poprvé „povýšil“ Antonín Mrňa. Los jim do cesty přivedl sestavu Pekla A (Jarkovský, Kopecký a Teplý). Modřická trojice pokračovala v dosavadních přesvědčivých výkonech a po hladké výhře 10:4 a 10:6 si jako první zajistila postup do finále. Ve druhém semifinále tým Karlových Varů neměl slitování ani s další brodskou sestavou a po vítězství 10:8 a 10:4 odsoudil sestavu Českého Brodu A (Bálek, Baloun a Blažek) jen k boji o bronz. V něm pak českobrodští borci nic neponechali náhodě a po výhře 10:6 a 10:7 urvali pro sebe bronz a Peklu tak přisoudili nepopulární „bramboru“. Samotné finále tedy přineslo souboj v turnaji doposud suverénních Modřic proti týmu Karlových Varů A, který ve čtvrtfinále „přežil klinickou smrt“. Karlovarský sniper Tobiáš Gregor byl po fantastickém obratu v čtvrtfinále a po suverénním výkonu v semifinále nažhavený na maximum. A od prvních míčů ve finále na kurtu kraloval. Na jeho razantní útoky nenašel náš tým obranu a Karlovy Vary celkem v pohodě získaly své první letošní turnajové prvenství po výhře 10:4 a 10:7. Modřické duo Jahoda a Dlabka tak zaznamenalo svoji první letošní prohru ve své věkové kategorii v soutěžích trojic či dvojic. Tobiáš Gregor si pak skvělým pátečním představením pro sebe jasně přivlastnil titul Nejlepší hráč turnaje.

Výsledky Poháru ČNS starších žáků trojic Karlovy Vary 28.10.2022:
1. místo SK Liapor Karlovy Vary A (Gregor, Sunek, Stýblo a Daněk)
2. místo MNK mobilprovás Modřice (Jahoda, Dlabka a Mrňa)
3. místo TJ Slavoj Český Brod A (Bálek, Blažek a Baloun)
4. místo TJ Peklo nad Zdobnicí A (Jarkovský, Kopecký a Teplý)
 

Pohár ČNS mládeže pokračuje již týden po MS v nohejbale soutěží dvojic starších žáků v nás v Modřicích

Petr Jahoda
trenér starších žáků
 
 
 
 
Datum a čas: 08.11.2022 07:50
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: Starší žáci

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!