Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

NK Climax Vsetín - MNK Exmost Modřice 6:1

Za dalším utkáním dorostenecké ligy jsme vyjeli do Vsetína bez dvou hráčů základu a tudíž s minimem šancí na body.

1D–1D   Andris, Belko – Jonas, Gurtler

2:0 (10:5,10:4)

V zápase prvních dvojic nastoupila naše mladá sestava s velkým respektem a brzy ztratila první set. V setu druhém nepřišlo zlepšení ani na příjmu a domácí favorit bez problému zvítězil. 1:0 Domácí

2D-2D Majštiník,Stařičný-Bartoš, Svoboda

0:2 (7:10,8:10)

Ve druhém zápase už naše dvojice předváděla slušný nohejbal s kombinací razantních i technických úderů, šla rychle do vedení a i když soupeř stáhl náskok, první set patřil nám. Druhý set se rozhodoval za stavu 6:6. Domácí dvakrát zachybovali na útoku a naše dvojice udržela dvoubodový náskok až do konce. 1:1 Hosté

1T-1T Majštiník, Belko, Stařičný - Bartoš, Jonas, Svoboda

0:2 (10:8,10:8)

Zápas prvních trojic měl jasného favorita a první set tomu také napovídal. Razantní smeče Belka se prakticky nedaly chytat a 8 dosažených bodů je potřeba brát jako menší zázrak. Koncovku si domácí pohlídali a šlo se do druhého setu. Naše hra se zlepšila a s přispěním tří chyb domácích na útoku jsme se opět dostali na osmičky a při následujícím oddechovém času jsme se domluvili na změně postavení bloku a polaře. Bohužel nevím z jakého důvodu naše sestava nedodržela taktické pokyny a Belko pohodlně zabodoval a prakticky rozhodl zápas. 2:1 Domácí

1S-1S Andris-Bartoš

Vedení v prvním setu o tří míče neznamená v singlu mnoho a o tom se přesvědčil náš singlista, který měl v BDL premiéru. Andris prokázal svoji kvalitu a první set v pohodě otočil. V druhé sadě nepřišlo zlepšení na příjmu a Bartoš v podstatě neměl jak na Andrise vyzrát a domácí hráč dokráčel až exhibičně k vítězství. 3:1 Domácí

2T-2T Andris,Majštiník,Stařičný – Bartoš,Svoboda,Gurtler

2:1 (10:6,8:10,10:9)

Pokud byla ještě šance na bod v utkání, tak právě v zápase druhých trojic. Domácí nenasadili Belka a zastoupit ho měl výborně hrající Andris.

První set vyzněl jasně pro domácí, zatímco my jsme měli především problém s mezihrou. Zlepšení přišlo v druhém setu. Začali jsme hrát na dva smečaře a víc čekat na útok ve třech vzadu. Set jsme po boji získali a šlo se do zkráceného setu. Při vedení 6:7 jsme nechytli jednoduchý míč ve třech vzadu, soupeř poté znovu zabodoval a už to vypadlo na jasnou koncovku. Za stavu 9:8 pro domácí Bartoš zázračně vrátil míč k soupeři, ti si dávali přednost a rázem to bylo 9:9. Za devítek Andris zahrál razantní smeč a bohužel Bartoš v rozhodujícím momentu podklouzl a míč se odrazil do autu. 4:1 Domácí

1D-2D   Andris, Belko-Bartoš,Svoboda   skreč hostů

Svoboda už v prvním setu druhých trojic nebyl fit a problémy se zády se zhoršovaly. Za stavu 7:0 pro domácí v prvním setu jsme zápas raději skrečovali, než aby došlo k nějakému vážnějšímu zranění.  5:1 Domácí

2D-1D   Majštiník,Stařičný – Gurtler,Jonas 2:0 (10:4,10:7)

Naše dvojice udělala až příliš moc chyb, na to aby mohla pomýšlet na lepší výsledek. Při pokaženém příjmu nebyla schopna přehrát míč přes síť a domácím darovala první set . V druhém setu už přišlo znatelné zlepšení a chvíli to vypadalo, že půjdeme do třetí sady, jenže triviální chyby naší sestavy zapříčinily, že set dohráli vítězně domácí. 6:1 Domácí