Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Konec roku v nohejbalu patřil Modřicím

Letošní nohejbalová tečka proběhla v modřické režii

Samotný závěr české nohejbalové sezony každoročně obstarává tradiční turnaj Poslední smeč v Praze. V rámci něj se také udělují tituly pro nejlepší nohejbalisty roku.

Ne jinak tomu bylo i letos, kdy již 32. ročník proběhl o víkendu 9. až 10. prosince.

Do tohoto prestižního mezinárodního turnaje trojic se letos prezentovalo celkem 20 družstev z České republiky i Slovenska. Mezi nimi byla i modřická formace, kde vzhledem ke zranění Jakuba Pospíšila doplnil Radka Pelikána a Lukáše Rosenberka karlovarský smečař Jan Vanke. A právě tahle formace se mezi všemi mužstvy ukázala jako ta nejlepší a po průchodu skupinou i play-off zápasy ve finále porazila družstvo Holic, ve kterém mimochodem hráli také bývalí modřičtí hráči Pavel Kop a Jakub Mrákava.

A takhle pro rozhovoru pro Nohec magazín zhodnotil celý turnaj kapitán vítězné modřické sestavy Radek Pelikán : "Myslím, že úplný začátek naší zlaté cesty byl v sobotu večer, kdy jsem oba své spoluhráče uhlídal, aby šli brzo spát. Honza byl fantastický na bloku i na smeči. Pole jsme potom postupně vyladili. Bylo to znát už v semifinále, kde nás soupeř moc nekousal a byl to pro nás možná nejlehčí zápas dne. Složité vlastně nebylo ani finále. Honza si Pavla Kopa pohlídal blokem, aby nemohl hrát to, co hrál v semifinále. Jsem rád, že se mi turnaj konečně podařilo vyhrát," radoval se modřický univerzál RADEK PELIKÁN. A jak se vlastně zrodilo turnajové "hostování" jeho karlovarského spoluhráče? "Honza mi před nějakou dobou říkal, že chce jet se mnou v létě na Šacung, aby ho konečně vyhrál. Tak jsem mu řekl, že ho vezmu, ale s podmínkou, že on mě vezme na oplátku na Smeč, abych jí vyhrál já. Původně jsme letos na Smeč měli jet s Kubou Pospíšilem, ale ten se před měsícem zranil. Tím, že nemohl hrát, jsem si došel pro Honzův dřívější slib a povedlo se," doplnil Pelikán.

V rámci vyhlášení výsledků turnaje proběhl i slavností blok kdy byli vyhlašování nejlepší nohejbalisté ČR roku 2017 v jednotlivých kategoriích. Zde v mužských kategoriích zaznamenal modřický nohejbal nevídaný triumf. V rámci mužů jsou vyhlašovány tři kategorii.

 

V žácích získal 2. místo Tomáš Brenner, který sice letos hostuje ve Žďáru nad Sázavou, ale jedná se o modřického hráče.

V kategorii dorostu zvítězil modřický Jan Hanus.

No a v nejprestižnější kategorii mužů se pak českým nohejbalovým králem pro rok 2017 stal náš smečař Jakub Pospíšil.

Nedělní vyhlašovací ceremoniály se tak proměnily v triumfální modřický galavečer a i ony dokázaly, že v Modřicích máme nohejbal té nejvyšší možné kvality.

Tři zlata a jedno stříbro jsou tak pěkným dárkem, který Městský nohejbalový klub Modřice dal pod stromeček všem svým příznivcům i podporovatelům.

Petr Jahoda

předseda

Městský nohejbalový klub Modřice z.s.

Datum a čas: 12.12.2017 17:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
Extraliga
 28.10.2021     17:30     Superfinále
MNK mobilprovás Modřice
vs
TJ AVIA Čakovice
 
Přímý přenos a později záznam ZDE
 
BDL
   28.10.2021     12:30     Superfinále
 TJ Radomyšl
vs
MNK mobilprovás Modřice "A"
 
Přímý přenos a později záznam ZDE

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!