BDL - 4. kolo: MNK mobilprovás Modřice 'B' - TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 2:5

Cílem tohoto zápasu naší rezervy bylo na domácí půdě vydřít bod. První dvojice ve složení Tomek,Bednář nezačala vůbec špatně,ale posledním možným míčem ve třetím setu podlehla dvojici Loffelmann,Matura. Druhá dvojice Nesnídal,Iláš a střídající Sluka podlehla jasně 2:0. První Čelákovická trojice nás jasně přehrála,celkový stav 3:0. První bod jsme získali v singlu,který vybojoval dobře hrající Tomáš Sluka nad Loffelmannem. Odvetná trojice se nám nevyvedla a vedla k další prohře 2:0. První odvetná dvojice pokračovala ve stejném duchu,opět prohra 2:0. Poslední možností na získání 1 bodu do celkové tabulky byla výhra poslední dvojice. První set jsme získali až posledním míčem.Druhý set již zvládl výborně hrající Sluka s Nesnídalem.Vyhráli 10:4 a získali tím pro nás cenný bod do celkové tabulky.