8.5.2022 - 7. kolo Extraligy mužů: TJ AVIA Čakovice - MNK mobilprovás Modřice 6:3

K nedělnímu dopolednímu utkání, které bylo reprízou loňského superfinále, jsme odcestovali znovu bez zraněného Lukáše Rosenberka.
V prvním zápase dvojic nás domácí po celou dobu jasně přehrávali a v poklidném tempu získali první bod – 1:0. Druhý duel dvojic byl sice o něco vyrovnanější, ale opět to byli domácí, kteří na konci vítězně zvedli ruce – 2:0. V zápase prvních trojic jsme po prohraném prvním setu, dokázali dominovat ve druhém, ale ve třetím setu při devítkách rozhodl technickým úderem Zdeněk Kalous – 3:0. Oba sety druhého zápasu trojic také došly do poslední možné výměny a dvakrát byli opět úspěšní Pražané – 4:0. Ve vložené dvojici naši mladí hráči nehráli v prvním setu vůbec špatně a domácím vzdorovali. Bohužel opět padli za stavu 9:9 a ve druhé sadě už na domácí formaci neměli – 5:0. Když v singlu prohrál Hanus první sadu, tak to vypadalo, že odjedeme s kanárem domů. Ve druhém setu se však náš singlista výrazně zlepšil, dovedl set k vítězství a v rozhodující sadě domácího Jiřího Kalouse také přehrál – 5:1. V první odvetě trojic byly Čakovice lepší a šly do vedení. Ve druhé sadě udělali domácí několik chyb, my jsme se zlepšili v obraně a to vyústilo v rozhodující set, který jsme také zvládli – 5:2. Ve druhém odvetném duelu trojic to bylo jako přes kopírák s předešlým zápasem, když jsme se po prohraném prvním setu zvedli a průběh otočili – 5:3. Za tohoto stavu jsme začali trošku pošilhávat i po remíze, ale domácí byli v celém utkání ve dvojicích dominantní a dovedli duel k vítěznému konci – 6:3.