Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

7.5. - 7.kolo 1.Liga mužů: MNK mobilprovás Modřice B - TJ AVIA Čakovice B 6:1

K poslednímu utkání první části 1. ligy jsme nastoupili pod zataženou oblohou na domácím venkovním kurtu proti rezervě Čakovic. Z naší sestavy chyběl stále zraněný Štěpánek a „A“ týmu vypomáhající Boleloucký se Svobodou. Naopak nás doplnila staronová tvář týmu, Martin Šamalík. Hosté přijeli pouze v 6 lidech.
Do zápasu prvních dvojic nastoupil Brenner s Burianem. Naši hráči se celý zápas nemohli dostat do tempa a jejich hru provázelo velké množství nevynucených chyb. Ačkoliv se ve druhém setu dostali až na stav 9:9, koncovku nezvládli a hosté se tak dostali do vedení v utkání 1:0. S cílem vyrovnat nastoupilo do zápasu druhých dvojic sehrané duo Halva s Novotným. Naši borci nic nenechali náhodě a ve dvou setech vyrovnali stav utkání na 1:1. Do zápasu prvních trojic nastoupila ustálená trojice ve složení Bartoš, Novotný a Pavelka. Koncovku první sady naše trio zvládlo lépe a druhý set už byl plně v jejich režii. 2:1 Druhá trojice nastoupila v sestavě Burian, Konupka, Spousta. Naši hráči předváděli kvalitní hru doplněnou o skvělý blok Konupky a díky tomu bez ztráty setu získali třetí bod utkání. 3:1 Do plonkovní dvojice nastoupili ivanovičtí jezdci Gürtler se Šamalíkem. Souhra byla i po letech harmonická, což přineslo ovoce ve formě čtvrtého bodu v utkání. 4:1 V zápasu singlistů podal dravec Burian velmi spolehlivý výkon a hostujícímu mladíkovi dovolil ve dvou setech pouze tři body. 5:1 S cílem ukončit utkání nastoupila naše první trojice v nezměněné sestavě proti druhé trojici hostí. První set musel být rozhodnut až za devítek, ale ve druhém setu udávala tempo hry naše trojice. Naskočit do utkání tak mohl i Brenner s Gürtlerem, kteří utkání s Bartošem dotáhli do zdárného konce. 6:1