Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

7.5. - 7.kolo 1.Liga mužů: MNK mobilprovás Modřice B - TJ AVIA Čakovice B 6:1

K poslednímu utkání první části 1. ligy jsme nastoupili pod zataženou oblohou na domácím venkovním kurtu proti rezervě Čakovic. Z naší sestavy chyběl stále zraněný Štěpánek a „A“ týmu vypomáhající Boleloucký se Svobodou. Naopak nás doplnila staronová tvář týmu, Martin Šamalík. Hosté přijeli pouze v 6 lidech.
Do zápasu prvních dvojic nastoupil Brenner s Burianem. Naši hráči se celý zápas nemohli dostat do tempa a jejich hru provázelo velké množství nevynucených chyb. Ačkoliv se ve druhém setu dostali až na stav 9:9, koncovku nezvládli a hosté se tak dostali do vedení v utkání 1:0. S cílem vyrovnat nastoupilo do zápasu druhých dvojic sehrané duo Halva s Novotným. Naši borci nic nenechali náhodě a ve dvou setech vyrovnali stav utkání na 1:1. Do zápasu prvních trojic nastoupila ustálená trojice ve složení Bartoš, Novotný a Pavelka. Koncovku první sady naše trio zvládlo lépe a druhý set už byl plně v jejich režii. 2:1 Druhá trojice nastoupila v sestavě Burian, Konupka, Spousta. Naši hráči předváděli kvalitní hru doplněnou o skvělý blok Konupky a díky tomu bez ztráty setu získali třetí bod utkání. 3:1 Do plonkovní dvojice nastoupili ivanovičtí jezdci Gürtler se Šamalíkem. Souhra byla i po letech harmonická, což přineslo ovoce ve formě čtvrtého bodu v utkání. 4:1 V zápasu singlistů podal dravec Burian velmi spolehlivý výkon a hostujícímu mladíkovi dovolil ve dvou setech pouze tři body. 5:1 S cílem ukončit utkání nastoupila naše první trojice v nezměněné sestavě proti druhé trojici hostí. První set musel být rozhodnut až za devítek, ale ve druhém setu udávala tempo hry naše trojice. Naskočit do utkání tak mohl i Brenner s Gürtlerem, kteří utkání s Bartošem dotáhli do zdárného konce. 6:1
 
Komentář trenéra Jakuba Spousty:
Jsem rád, že jsme utkání zvládli a připsali si do tabulky další dva body. Předvedená hra sice stále nebyla optimální, ale věřím, že s každým dalším utkáním se budeme dále zlepšovat. Nyní se musíme soustředit na druhou část základní části – soupeřům máme v odvetách co oplácet
 
Výsledky jednotlivých zápasů:
1D (Brenner, Burian) – 1D (Kopáček, Strejček): 7:10, 9:10 (0:2) – 0:1
2D (Halva, Novotný) – 2D (Sadílek, Kalous V. ml.): 10:5, 10:6 (2:0) – 1:1
1T (Bartoš, Novotný, Pavelka / Brenner) – 1T (Kopáček, Mařík, Strejček): 10:9, 10:5 (2:0) – 2:1
2T (Burian, Konupka, Spousta) – 2T (Kalous V. ml, Kalous V. st., Sadílek): 10:8, 10:7 (2:0) – 3:1
3D (Gürtler, Šamalík) – 3D (Kalous V. st., Mařík): 10:7, 10:5 (2:0) – 4:1
1S (Burian) – 1S (Kalous V. ml.): 10:2, 10:1 (2:0) – 5:1
1T (Bartoš, Novotný, Pavelka / Gürtler, Brenner) – 2T (Kalous V. ml, Kalous V. st., Sadílek): 10:9, 10:6 (2:0) – 6:1
 
Datum a čas: 10.05.2022 08:15
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: B-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!