Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

7.5. - 7.kolo 1.Liga mužů: MNK mobilprovás Modřice B - TJ AVIA Čakovice B 6:1

K poslednímu utkání první části 1. ligy jsme nastoupili pod zataženou oblohou na domácím venkovním kurtu proti rezervě Čakovic. Z naší sestavy chyběl stále zraněný Štěpánek a „A“ týmu vypomáhající Boleloucký se Svobodou. Naopak nás doplnila staronová tvář týmu, Martin Šamalík. Hosté přijeli pouze v 6 lidech.
Do zápasu prvních dvojic nastoupil Brenner s Burianem. Naši hráči se celý zápas nemohli dostat do tempa a jejich hru provázelo velké množství nevynucených chyb. Ačkoliv se ve druhém setu dostali až na stav 9:9, koncovku nezvládli a hosté se tak dostali do vedení v utkání 1:0. S cílem vyrovnat nastoupilo do zápasu druhých dvojic sehrané duo Halva s Novotným. Naši borci nic nenechali náhodě a ve dvou setech vyrovnali stav utkání na 1:1. Do zápasu prvních trojic nastoupila ustálená trojice ve složení Bartoš, Novotný a Pavelka. Koncovku první sady naše trio zvládlo lépe a druhý set už byl plně v jejich režii. 2:1 Druhá trojice nastoupila v sestavě Burian, Konupka, Spousta. Naši hráči předváděli kvalitní hru doplněnou o skvělý blok Konupky a díky tomu bez ztráty setu získali třetí bod utkání. 3:1 Do plonkovní dvojice nastoupili ivanovičtí jezdci Gürtler se Šamalíkem. Souhra byla i po letech harmonická, což přineslo ovoce ve formě čtvrtého bodu v utkání. 4:1 V zápasu singlistů podal dravec Burian velmi spolehlivý výkon a hostujícímu mladíkovi dovolil ve dvou setech pouze tři body. 5:1 S cílem ukončit utkání nastoupila naše první trojice v nezměněné sestavě proti druhé trojici hostí. První set musel být rozhodnut až za devítek, ale ve druhém setu udávala tempo hry naše trojice. Naskočit do utkání tak mohl i Brenner s Gürtlerem, kteří utkání s Bartošem dotáhli do zdárného konce. 6:1
 
Komentář trenéra Jakuba Spousty:
Jsem rád, že jsme utkání zvládli a připsali si do tabulky další dva body. Předvedená hra sice stále nebyla optimální, ale věřím, že s každým dalším utkáním se budeme dále zlepšovat. Nyní se musíme soustředit na druhou část základní části – soupeřům máme v odvetách co oplácet
 
Výsledky jednotlivých zápasů:
1D (Brenner, Burian) – 1D (Kopáček, Strejček): 7:10, 9:10 (0:2) – 0:1
2D (Halva, Novotný) – 2D (Sadílek, Kalous V. ml.): 10:5, 10:6 (2:0) – 1:1
1T (Bartoš, Novotný, Pavelka / Brenner) – 1T (Kopáček, Mařík, Strejček): 10:9, 10:5 (2:0) – 2:1
2T (Burian, Konupka, Spousta) – 2T (Kalous V. ml, Kalous V. st., Sadílek): 10:8, 10:7 (2:0) – 3:1
3D (Gürtler, Šamalík) – 3D (Kalous V. st., Mařík): 10:7, 10:5 (2:0) – 4:1
1S (Burian) – 1S (Kalous V. ml.): 10:2, 10:1 (2:0) – 5:1
1T (Bartoš, Novotný, Pavelka / Gürtler, Brenner) – 2T (Kalous V. ml, Kalous V. st., Sadílek): 10:9, 10:6 (2:0) – 6:1
 
Datum a čas: 10.05.2022 08:15
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: B-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Sobota 12. 11. Městská hala Modřice

Pohár ČNS starších žáků v soutěži dvojic

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!