Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

4.9.2022 - ČF1 BDL: TJ Sokol Řeporyje - MNK mobiprovás Modřice 1:4

Na odvetné utkání v Řeporyjích chyběl pouze nemocný Sluka, jinak jsme byli kompletní.

Do první dvojice nastoupila naše silnější dvojka Kolouch, Svoboda proti domácí dvojici Linhart, Hanžl. První set byl poměrně vyrovnaný, ale za stavu 9:9 zkazil domácí Linhart podání a první set jsme tak získali. Druhý set už tak dramatický nebyl, a tak první bod patřil nám. Do druhé dvojice nastoupili žáci Jahoda s Dlabkou proti Talpovi a Rosenbaumovi. První set v pohodě získala naše dvojice, ale začátek toho druhého příliš nevyšel Jahodovi a do hry tak šel kapitán Jurka. Jurka s Dlabkou otočili stav z 0:3 na 5:3 a zbytek setu už si pohlídala. Po utkáních dvojic stav 2:0. Do prvního zápasu trojic nastoupil za domácí Hendrych, Linhart a Hanžl proti Jurkovi, Bednářovi a Jahodovi. Až příliš mnoho chyb dělala naše trojice, a tak jednoznačně tenhle zápas prohrála a Řeporyje tak získali první bod celého dvojutkání. Singl byl od začátku velmi vyrovnaný. Linhart dokázal proti Svobodovi získat první set. Druhý set zase po zlepšené hře získal Svoboda. V třetím setu se hráči dostali až na stav 9:9, bohužel pro domácí se stala stejná věc jako v prvním setu první dvojice, kde Linhart zkazil za 9:9 podání. 1:3 z pohledu domácích už nevypadalo příliš dobře na šance na postup. Do druhé trojice nastoupil za domácí Katz, Rosenbaum a Talpa proti trojici Kolouch, Svoboda, Dlabka. První set byl vcelku vyrovnaný, dokonce domácí byli o krok napřed, ale potom Jurka vystřídal Dlabku a dokázali jsme opět průběh setu otočit. V druhém setu nastoupil místo Rosenbauma Linhart, ale ten už nedokázal průběh zápasu zvrátit, a tak jsme se mohli radovat z postupu do semifinále.