4.6. - 8. Kolo Dorostenecké ligy: MNK mobilprovás Modřice - TJ Slavoj Český Brod 4:3

Do zápasu jsme nastoupili bez zraněného Koloucha.

První zápas dvojic odstartovali Dlabka s Jahodou proti Suchému a Balounovi. Hosté se drželi pouze v prvním setu, ale ten i tak zvládla naše dvojka, v druhém setu už hosté neměli šanci 1:0. Do druhé dvojice nastoupil po zranění kapitán Jurka společně se Slukou a proti nim nastoupil hostující elitní debl Bálek, Červenka. První set díky velké kazivosti naší dvojice patřil hostům, ale ve druhém setu jsme se skvěle zvedli a zvládli utkání poslat do třetího setu. Třetí set byl jako celý zápas velmi vyrovnaný, ale nakonec se radovali hosté, když zvládli proměnit svůj útok za stavu 9:9. 1:1. Do prvního zápasu trojic nastoupili Bednář, Svoboda a Dlabka proti elitní trojici hostů Bálek, Červenka, Baloun. Naše trojka předvedla parádní výkon a možná trochu překvapivě utkání zvládla bez větších problémů, když soupeři povolili jen 9 míčů. 2:1. Sluka v singlu vyzval čerstvého mistra republiky starších žáků Bálka. Ten v prvním setu ukazoval kvalitu hodnou titulu mistra republiky a set ovládl. V druhém setu, ale Sluka zlepšil svoji hru a poslal zápas do třetího setu. Třetí set byl ale opět jasnou záležitostí hostujícího Bálka a hosté se tak radovali ze srovnání 2:2. Do druhé trojice jsme nastoupili ve stejné sestavě, jen místo Dlabky byl na nahrávce Sluka. Za hostí nastoupil Blažek, Suchý, Baloun a alternující Červenka. I v druhé trojici jsme dominovali a hostům povolili jen 11 míčů 3:2. Jistotu vítězství mohli dokonat Dlabka s Jahodou a střídajícím Svobodou. První set sice naše dvojka ovládla, ale druhý i třetí set byli vždy o něco vepředu hosté a srovnali stav zápasu na 3:3. Do rozhodujícího zápasu nastoupili Jurka se Slukou a proti nim Baloun se Suchým a alternujícím Blažkem. První set i s menšími chybami ovládla naše dvojice. Druhý set byl takřka totožný jak ten první, a tak jsme mohli radovat z vítězství 4:3.