30.4. - 3. Kolo Dorostenecké ligy: TJ Slavoj Český Brod - MNK mobilprovás Modřice 4:3

Do Českého Brodu jsme opět přijeli bez Svobody a Koloucha, kteří si plnili své povinnosti za modřické „áčko“. Do úvodní dvojice nastoupili Sluka a Dlabka proti Jedličkovi a Červenkovi. Naše dvojice možná až překvapivě dominovala a duel ovládla bez větších problémů 0:1. Úplně stejně dopadla i druhá dvojice, když Jurka s Jahodou porazili Suchého a Balouna 0:2. Domácí zabrali v první trojici, kde i díky velké kazivosti naší trojice Jurka, Bednář, Dlabka, trojice Jedlička, Blažek, Baloun vyhrála poměrně hladce 1:2. Singl byl jasnou záležitostí, když Sluka porazil Suchého ve dvou setech 1:3. Vypadalo to pro nás velmi dobře a nic nenaznačovalo, že bychom měli utkání prohrát. Potom, ale přišli tři zápasy hrůzy. Nejdříve v poměrně vyrovnaném utkání trojice Červenka, Jedlička a Baloun porazila Sluku, Bednáře, Dlabku a alternujícího Jahodu 2:3. Velmi vyrovnaná byla první odvětná dvojice. Jurka s Jahodou vyhráli první set, ale ten druhý jim vůbec nevyšel, šlo se do třetího setu. V těch nejdůležitějších momentech byli šťastnější domácí, a tak se radovali z vyrovnání 3:3. Do poslední a rozhodující dvojice šli jako favoriti Sluka s Dlabkou proti Suchému a Balounovi. Bohužel pro nás to ale byl velmi nervózní výkon od naší dvojice s velkým počtem nevynucených chyb, a tak se ve dvou setech radovali z vítězství domácí 4:3.