Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

3.6.2023 - 12.kolo Extraligy mužů: MNK mobilprovás Modřice - TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 6:2

Do utkání se soupeřem, který nám jako jediný dokázal sebrat v dosavadním průběhu extraligy bod, jsme nastoupili bez Patrika Koloucha.

V zápase prvních dvojic se v prvním setu dlouho nemohl hostující Matura srovnat s naším domácím kurtem a tak první bod si Středočeši připsali až za stavu 8:0. Ve druhém setu už se hrálo vyrovnaněji, ovšem koncovku jsme zvládli – 1:0. Podstatně vyrovnanějším duelem byl souboj druhých dvojic. Po prvním vyhraném setu, jsme ve druhém udělali několik chyb a šlo se do rozhodující zkrácené sady. V ní jsme se ujali vedení 9:5. Pak hosté proměnili útok, dvakrát nás zablokoval Nesládek a tak až Pospíšil po oddechovém čase zakončil tento zápas – 2:0. V duelu prvních trojic byli hosté v prvním setu neustále o nějaký bodík napřed. Ovšem jen do stavu 7:8. Pak jsme se dostali nahoru a při devítkách hosté změnili obranu, Matura odstoupil Pospíšilovi z bloku, který ovšem nekompromisním klepákem rozhodl. Druhá sada už přinesla jednoznačnější průběh – 3:0. Zápas druhých trojic přinesl zajímavou podívanou. Nás trápil technicky velmi dobře hrající Kolenský, my jsme se spoléhali na razanci Kopa. První set jsme o dva bodíky zvládli, ve druhém hosté zabojovali a srovnali. V rozhodujícím setu jsme si vytvořili náskok, který jsme udrželi až do konce – 4:0. Ve vložené dvojici jsme začali výborně a donutili jsme hosty k chybám. První set tak patřil jednoznačně nám. Ve druhém setu jsme několikrát neproměnili útok. Při devítkách Kolenský zahrál z druhé, Višvader si na míč sáhnul, ale nestačilo to. V rozhodujícím setu přišli opět naše chyby v útoku a hosté si tak připsali první bod v utkání – 4:1. Ten druhý přidal Kolenský v singlu. Zápas s Hanusem byl tentokrát vyrovnanější, ovšem hostující specialista na tuhle disciplínu prokázal v rozhodující sadě své kvality – 4:2. My se můžeme opřít o výkony ve trojicích. V první odvetné jsme měli situaci v obou setech pod kontrolou a přidali jsme pátý bod – 5:2. V posledním duelu jsme v první sadě nemohli najít recept na soupeřovu obranu hlavně z důvodu, že jsme se nedostávali s útokem dostatečně dopředu. Vystřídali jsme a set dohrál místo Kopa Tomáš Svoboda. Náš smečař si odpočinul, jeho spoluhráči mu začali ve druhém setu připravovat lépe jeho pozice a jak tohle dějství, tak i to rozhodující přineslo konečný výsledek 6:2.

Komentář trenéra Petra Guldy:
Jsem rád jak zodpovědně přistoupili hráči k utkání, ve kterém nám už prakticky šlo jen o udržení neporazitelnosti. Škoda jen prohry v dobře rozehrané vložené dvojce.
 
Výsledky jednotlivých zápasů:
Rosenberk, Kop – Flekač, Matura D. 2:0 (10:2, 10:8) – 1:0
Pospíšil, Hanus – Nesládek, Holas 2:1 (10:8, 7:10, 10:8) – 2:0
Rosenberk, Višvader, Pospíšil – Holas, Matura D., Čuřík (Seidl) 2:0 (10:9, 10:6) – 3:0
Svoboda M., Hanus, Kop – Šafr, Kolenský, Nesládek (Spilka) 2:1 (10:8, 6:10, 10:8) – 4:0
Višvader, Svoboda M. (Svoboda T.) – Kolenský, Šafr (Spilka) 1:2 (10:4, 9:10, 7:10) – 4:1
Hanus – Kolenský 1:2 (7:10, 10:8, 6:10) – 4:2
Rosenberk, Višvader, Pospíšil – Šafr, Kolenský, Nesládek (Spilka) 2:0 (10:8, 10:6) – 5:2
Svoboda M., Hanus, Kop (Svoboda T.) – Holas, Matura D., Čuřík (Seidl) 2:1 (4:10, 10:6, 10:7) – 6:2
 
Sety v utkání: 14:7
Rozhodčí: Bartovský, Matyášek
Diváci: cca 60
Délka utkání: 3 hodiny
Datum a čas: 05.06.2023 15:12
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: A-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!