29.5.2022 - 7.kolo BDL: TJ SLAVOJ Český Brod - MNK mobiprovás Modřice 3:4

K utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě. Domácímu týmu chyběl Kalous. Na jejich výkonu to nebylo znát. O to více bojovali ostatní domácí hráči. Od začátku jsme byli zaskočeni jejich bojovnou hrou. První dvojice domácích (Jedlička,Červenka) lehce porazila naši dvojici (Jurka,Dlabka) 2:0 (10:7 a 10:6) Naše elitní dvojice (Kolouch,Svoboda) hned odpověděla a srovnala stav na 1:1. Následná trojice v našem podání „Katastrofa“ 0:2 (10:7 a 10:3) Zápas singlu připomínal pouze smečovaný servis domácího Suchého. Soupeřilo se pouze o to, kdo udělá více chyb. Náš hráč Sluka udělal ve třetím setu 5 a to znamenalo již třetí bod pro domácí. Následná trojice byla velmi vyrovnaná, bohužel pro domácí, hráč Jedlička za stavu 9:9 ukončil zápas dvoumetrovým autem. Dále zvítězila naše úderná dvojice Kolouch,Svoboda a šlo se do závěrečného souboje o druhý bod do tabulky. Opět vyrovnané utkání, ve kterém jsme zvládli koncovku třetího setu a odvážíme si 2 body.