Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

28.9.2022 - 2. Semifinále Play-Off Extraligy mužů: TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice - MNK mobilprovás Modřice 3:5

K odvetě semifinále jsme nastoupili kompletní. Utkání bylo kvůli vytrvalému dešti přesunuto do haly a začalo o 45 minut později oproti plánovanému začátku.
 
V zápase prvních dvojic jsme v úvodní sadě několikrát chytili útok soupeře, bohužel tak, že jsme nebyli schopni sami zabodovat a domácí nás trestali. Ve druhém setu pokračovala naše nepřesná hra, ani střídání nepomohlo a domácí toho využili – 1:0. V duelu druhých dvojic jsme naopak hráli s přehledem, několikrát jsme využili zaváhání domácích a celkem v poklidu jsme vyrovnali – 1:1. V prvním souboji trojic nás domácí v prvním setu přehráli, ale ve druhém jsme dokázali těsně zvítězit my. V rozhodujícím setu došel stav na devítky, při kterých Matura prostřelil naši obranu – 2:1. V zápase druhých trojic nás domácí v prvním setu řádně potrápili, za stavu 9:9 Pospíšil technickým úderem rozhodl. Druhý set už byl jednodušší a opět bylo srovnáno – 2:2. V singlu začal Hanus dobře a vedl v prvním setu 4:1. Pak domácí specialista Kolenský začal hrát svou obvyklou strojovou hru, otočil průběh setu a ve druhém už jasně dominoval, když našemu hráči povolil pouze jeden bod – 3:2. V první odvetě trojic se během obou setů projevila sehranost naší formace a po vyrovnané úvodní pasáži první sady jsme ve zbytku tohoto duelu byli lepším týmem a potřetí jsme v utkání srovnali – 3:3. Když nás ve druhé odvetě trojic v prvním setu domácí doslova smetli z kurtu a domácí fanoušci bouřili, nikdo by si na naši trojku nevsadil ani pětník. Ale povedlo se. Druhou sadu jsme nejtěsnějším poměrem vyhráli a po vyrovnaném rozhodujícím setu v poslední možné výměně Kop přetlačil v souboji na síti Spilku a poprvé jsme v utkání vedli – 3:4. Duo Rosenberk, Pospíšil hrálo velký zápas a v první odvetě dvojic to lídři našeho týmu opět dokázali. Odehráli poslední duel s přehledem i přes zdravotní komplikace Lukáše a dovedli nás opět do Superfinále – 3:5.
 
Komentář trenéra Petra Guldy:
Jsem rád, že jsme nesmírně těžké utkání na horké půdě v Čelákovicích zvládli. Rozhodujícím zápasem byla druhá odveta trojic, když jsme výhru po nevydařeném prvním setu doslova vydřeli. Nemůžu nepochválit oba naše tahouny Jakuba Pospíšila a Lukáše Rosenberka, kteří odehráli výborné utkání a tým a hráče, kterým utkání úplně nevyšlo, jako správní lídři podrželi.
 
Výsledky jednotlivých zápasů:
Kolenský, Flekač (Nesládek) – Kop, Hanus (Višvader) 2:0 (10:8, 10:7) – 1:0
Spilka, Holas (Matura) – Rosenberk, Pospíšil 0:2 (7:10, 5:10) – 1:1
Holas, Čuřík, Matura (Bareš) – Topinka, Hanus, Kop (Svoboda) 2:1 (10:8, 9:10, 10:9) – 2:1
Šafr, Flekač, Spilka (Nesládek) – Rosenberk, Višvader, Pospíšil 0:2 (9:10, 6:10) – 2:2
Kolenský – Hanus 2:0 (10:8, 10:1) – 3:2
Holas, Čuřík, Matura (Kolenský) – Rosenberk, Višvader, Pospíšil 0:2 (7:10, 6:10) – 3:3
Šafr, Flekač, Spilka (Nesládek) – Topinka, Hanus, Kop (Svoboda) 1:2 (10:5, 9:10, 9:10) – 3:4
Kolenský, Flekač (Nesládek) – Rosenberk, Pospíšil 0:2 (5:10, 6:10) – 3:5
 
Sety v utkání: 7:11
Rozhodčí: Čukan, Matyášek
Diváci: cca 80
Délka utkání: 3 hodiny 7 minut
Konečný stav série: 0:2
 
 
Datum a čas: 29.09.2022 08:28
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: A-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!