Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

24.9.2022 - F2 1.Liga mužů: MNK mobilprovás Modřice - TJ Start Praha B 3:5

K odvetnému domácímu utkání finálové série jsme nastoupili opět v početné sestavě. Kvůli nemoci nemohl opět hrát Tomáš Gurtler. Dále do utkání nenastoupil Quido Boleloucký a Honza Bartoš.  Domácí finálové utkání jsme odehráli při slunečném podzimním počasí.
 
Do zápasu prvních dvojic jsme nasadili sestavu Pavelka, Šamalík. První set jsme si vybudovali pohodlný náskok, díky přesné hře a několika zkaženým míčům soupeře. Bohužel jsme následně několika chybami soupeře nechali dotáhnout vybudovaný náskok a první set musela rozhodovat koncovka 9:9, kterou se nám podařilo zvládnout. Druhý set začal stejně dobře, jako ten první, ale i pokračování bylo stejné a o náskok ze začátku setu jsme přišli. Tento set putoval na stranu soupeře, kdy ani střídání Konupky nepomohlo. Ve třetím setu jsme opět šli do vedení 7:5. Přestalo se nám dařit se prosazovat na útoku bez bloku a první důležitou dvojici jsme tak prohráli. 0:1 S cílem vyrovnat nastoupila do zápasu druhých dvojic nová sestava Burian, Novotný. Začátek zápasu nebyl podle našich představ a měli jsme značné problémy ze zkušenými soupeři. Nesložili jsme však zbraně a koncovka prvního setu se podařila na výbornou a vyhráli jsme tak první set utkání. Ve druhém a třetím setu nás však soupeř přehrál a dostal se tak do dvoubodového vedení.  0:2 První trojice nastoupila ve složení Štěpánek, Burian a Halva. Vyhráli jsme první set, kdy se zejména podařilo střídání Pavelky v koncovce setu. Ve druhém setu jsme hráli velmi efektivně a vyhráli jsme tak první dílčí utkání ve 2 setech. 1:2 Do druhé trojice jsme nasadili sestavu Konupka, Šamalík, Novotný. Začátek zápasu vyšel na výbornou. Konupka hrál odvážně, měl skvělý servis od dobře hrajícího Novotného i Šamalíka a vypadalo to na vyrovnání zápasu. Soupeř, ale zúročil svoje zkušenosti, nám se přestalo dařit a několika nevynucenými chybami jsme dobře rozehrané utkání ztratili. 1:3 Do zápasu jednotlivců nastoupili stáří známí Davidové. Několikáté střetnutí těchto hráčských rivalů. Náš David Burian nastoupil do zápasu s velkým odhodláním a tentokrát byl lepší než skvěle hrající David Tůma. 2:3. První odvetná trojice ve složení Burian, Halva a Štěpánek bohužel nenašla ve dvou setech recept na Kaděrovu sestavu. 2:4 Do druhé trojice nastoupilo na hřiště trio Konupka, Novotný a Šamalík. Naši hráči vlétli do utkání a vyhráli první set v koncovce 10:9. Ve druhém setu soupeř přidal a rozhodovat tak musel třetí zkrácený set ve kterém jsme byli jednoznačně lepší a vyhráli jsme 10:6. 3:4 Následoval zápas elitních dvojic. Bohužel toto dílčí utkání bylo nejméně povedené z celého finálového zápasu. Postupně jsme vystřídali v různých sestavách Konupku, Pavelku a Šamalíka. Kámen úrazu byla nahrávka i proměňování útoků, což rozhodně nemohlo stačit na zkušenou sestavu hostů. 3:5
 
Komentář trenéra Jakuba Spousty:
Určitě mě mrzí výsledek odvetného domácího utkání, ale i výsledek finálové série. Hlavně však skutečnost, že jsme vítězství skvěle hrajícímu soupeři dost ulehčili. V týdnu jsme měli možná nejpovedenější tréninky letošní sezóny a já jsem věřil, že soupeře doma porazíme, vrátíme sérii do Prahy a poprvé zvedneme nad hlavu pohár za vítězství v 1. lize. Bohužel jsme hlavně v prvních, dobře rozehraných dvojicích utkání nezvládli. Každopádně obhájit 2.místo v 1.lize mužů beru jako velký úspěch a tímto bych chtěl všem klukům moc poděkovat za letošní sezónu.
Datum a čas: 27.09.2022 15:19
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: B-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!