24.9.2022 1. Semifinále Play-Off: MNK mobilprovás Modřice - TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 5:2

K prvnímu utkání vyřazovací části jsme nastoupili v kompletním složení.

V prvním zápase dvojic se v úvodní sadě vedení několikrát přetočilo, aby nakonec za stavu 9:9 poslal Holas svůj smečovaný servis do autu. Ve druhém setu jsme za stavu 7:7 šli do trháku a získali první bod – 1:0. Ve druhém duelu dvojic jsme získali náskok a vedli v první sadě 9:7. Bohužel poslední dva útoky poslal Hanus do autu. Ve druhém setu jsme na začátku opět vedli o dva body, ale nakonec jsme vedení neudrželi a podlehli jsme – 1:1. V souboji prvních trojic jsme měli po celou dobu situaci pod kontrolou a celkem v pohodě jsme si došli pro druhý bod – 2:1. Zápas druhých trojic byl o něco vyrovnanější, ale závěry vždy patřily nám – 3:1. V singlu tentokrát neměl Hanus nárok proti výborně hrajícímu Kolenskému – 3:2. V první odvetě trojic jsme se trápili a byli to hosté, kteří v prvním setu měli setbol, ale za stavu 9:9 Pospíšil zablokoval Maturu. Ve druhém setu už jsme byli o něco málo lepší a připsali si čtvrtý bod – 4:2. V posledním zápase naše druhá trojková formace potvrdila dobrou formu a celé utkání zavřela – 5:2.