23.4.2022 - 4.kolo 1.Liga mužů: MNK mobilprovás Modřice B - NK AUSTIN Vsetín B 6:1

K druhému domácímu utkání sezóny jsme nastoupili opět v omezené sestavě hlavně v důsledku velké marodky. Kvůli zranění nemohl tentokrát hrát Filip Halva a Kuba Štěpánek. Dále do utkání nenastoupil Milan Konupka nebo Quido Boleloucký. Kvůli nejisté předpovědi počasí se i druhé domácí utkání odehrálo na „letišti“ v naší hale.

Do zápasu prvních dvojic jsme nasadili elitní sestavu Pavelka, Burian. Hosté proti naší silné dvojici nasadili ovšem také svoji lepší sestavu. Takže o průběhu utkání dosti rozhodlo úvodní střetnutí. Kluci si ve vyrovnaném zápase dokázali se soupeřem poradit a ve třech setech si připsali první bod v utkání. 1:0
S cílem přidat další bod do zápasu nastoupila sestava Brenner, Novotný. Začátek zápasu vyšel podle našich představ a vyhráli jsme 10:5. Ve druhém setu jsme měli menší problémy na obraně, ale vše odčinil obětavě hrající Novotný a odvážný Brenner, který údery do paty likvidoval soupeře. 2:0
První trojice nastoupila ve složení Bartoš, Burian a Pavelka. Naše elitní sestava odehrála s přehledem první utkání trojic a ve dvou setech si poradila zejména s nepříjemným útokem Kurky. 3:0
Do druhé trojice jsme nasadili sestavu Brenner, Svoboda, Novotný. Začátek zápasu nám absolutně nevyšel. Nefungovalo vůbec nic. Opakem byl set druhý. Brenner hrál odvážně, měl skvělý servis od dobře hrajícího Svobody a kvalitní pomoc od Novotného. Ve třetím setu jsme lépe zvládli koncovku a vyhráli jsme i druhou trojici. 4:0.
Do vložené dvojice nastoupil mladý Svoboda a Bartoš. Perfektní dílčí zápas v podání našich mladíků, bohužel se nám dvakrát nepodařilo zvládnout nejtěsnější koncovku, kdy jsme zejména několikrát neprodali náš útok. 4:1
Do zápasu jednotlivců nastoupili Burian a Zbranek. Loňský zapas těchto dvou singlistů musel rozhodovat až poslední možný míč. Proto další střetnutí Davida Buriana a hostujícího Zbranka slibovalo vyrovnané utkání. David ale odehrál skvělé utkání plné přesných úderů a ve dvou setech vyhrál. 5:1
První odvetná trojice ve složení Burian, Pavelka a Bartoš skvěle a poměrně jednoznačně porazili v prvním mladou sestavu hostů. Do druhého setu střídal Spousta – Buriana, který nastoupil po 2,5měsíčním zranění do zápasu. Utkání poslední dvojice se podařilo zvládnout a my si připsali důležité body. 6:1