23.4. - 2. Kolo Dorostenecké ligy: MNK mobilprovás Modřice - PKS okna Žďár nad Sázavou 7:0

V úvodním zápase jsme na domácím hřišti přivítali nováčka soutěže ze Žďáru. Cele utkání bylo v naší režii a hosté uhráli pouze jeden set v první trojici. Do utkání prvních dvojic nastoupil Jurka s Jahodou a střídajícím Šlezingerem proti Jirkovi a Zadrobílkovi. Nebyl to od nás bůhví jaký výkon, ale oba sety jsme bez problémů zvládli 1:0. Do druhé dvojice nastoupil Sluka s Dlabkou proti Sobotkovi a Zapletalovi. První set byl i díky našim chybám vyrovnaný, ale koncovka patřila nám, druhý set byl už jednoznačný 2:0. Asi nejvíce vyrovnané utkání byla první trojice. Hostující trojice Sobotka, Sládek a Zapletal předvedla velmi dobrý výkon, ale nakonec se z vítězství ve třech setech radovala naše trojka Jurka, Bednář a Dlabka 3:0. Singl byl jasně v režii Dlabky, který doslova přejel Zadrobílka 4:0. Do zápasu druhé trojice nastoupil Sluka, Bednář a Dlabka proti Sobotkovi, Jirkovi a Sládkovi. Začátek byl od nás dost nervózní, ale i přes pár chyb v úvodním setu byla naše trojice lepším týmem 5:0. První odvetná dvojice byla poslední nadějí pro hosty, jak se pokusit vybojovat první bod v sezóně. Sobotka se Zapletalem drželi dlouho krok s dvojicí Jurka, Jahoda, ale opět závěr setu patřil naší dvojici. Druhý set byl už jednoznačný, a tak se opět na pár míčů dostal do hry mladíček Šlezinger 6:0. Do posledního zápasu dvojic nastoupili za hosty Jirka a místo Zadrobílka nastoupil Sládek proti Slukovi a Bednářovi. Na utkání šlo vidět, že už o nic nejde a z obou stran byla spousta chyb. Oba sety zvládla naše dvojka 7:0.