18.6.2023 - 10. Kolo Dorostenecké ligy: MNK mobilprovás Modřice - TJ Peklo nad Zdobnicí 1:6

Do utkání jsme nastoupili bez Koloucha a Svobody.

Do první dvojice nastoupili Bednář, Sluka a střídající Jurka proti Čižinskému a Jarkovskému. První set ovládli hosté. Do druhého nastoupil místo Bednáře Jurka a podařilo se nám zápas poslat do třetího setu, do kterého nastoupil za hosty Fries s Čižinským. Úvod třetího setu vyšel hostům a pohlídali si i koncovku 0:1. Jediný vyhraný zápas nám zařídila dvojka Jahoda, Dlabka, když ve třech setech porazili Ferebauera a Kotyzu 1:1. První zápas trojic byl velmi vyrovnaný. Jurka s Bednářem a Dlabkou vyzvali elitní trojici hostů Fries, Čižinský, Ferebauer. V prvním setu byli o něco lepší hosté, ale v tom druhém po velmi dobrém výkonu jsme poslali zápas do třetího setu. Tam byli ale opět šťastnější hosté 1:2. Ve velmi vyrovnaném singlu Teplý porazil Bednáře 1:3. Druhá trojka patřila opět hostům, tentokrát jednoznačně ve dvou setech 1:4. Do první odvetné dvojice jsme vstoupili dobře a zvládli první set. Druhý a třetí set ovšem patřil hostům 1:5. Bohužel poslední zápas dvojic patřil také hostům, a tak ze zápasu jsme nebrali ani bod 1:6.