14.5. - 5. Kolo Dorostenecké ligy: TJ Peklo nad Zdobnicí - MNK mobilprovás Modřice 4:3

Poprvé jsme nastoupili v plné sestavě i se Svobodou a Kolouchem.

Do prvního zápasu dvojic jsme nastoupili v sestavě Jurka, Sluka a střídající Jahoda proti dvojici Ferebauer, Kotyza. Průběh obou setů byl poměrně vyrovnaný, ale v závěrech obou setů jsme udělali zbytečné chyby, a tak zápas prohráli 1:0. Do druhého zápasu dvojic nastoupili obě elitní sestavy. Svoboda a Kolouch proti Friesovi a Čižinskému. Bohužel šlo vidět, že Patrik Kolouch kvůli zranění kotníku dlouho nehrál a trvalo mu o něco déle, než se dostal do zápasového rytmu. V obou setech byli vždy o něco vepředu domácí a ve dvou setech naši elitní dvojici porazili 2:0. Do první trojice jsme vstoupili v sestavě Bednář, Dlabka, Svoboda proti elitní trojici Ferebauer, Fries, Čižinský. První set byl vyrovnaný, ale koncovka vyšla lépe domácím. Do druhého setu střídal místo Bednáře Kolouch. Druhý set nám vyšel skvěle a poměrně snadno poslali utkání do třetího setu. Tam už ale bohužel přišlo pár chyb a radovali se opět domácí 3:0. Světýlko naděje nám dal Dlabka, když v singlu jednoznačně porazil Teplého 3:1. Do druhého zápasu trojic nastoupili Kolouch, Sluka a Svoboda proti Koblicovi, Kotyzovi, Čižinskému a střídajícímu Friesovi s Ferebauerem. První set patřil jednoznačně naší trojici. Do druhého setu naskočili Fries s Ferebauerem místo Čižinského a Kotyzy a hra domácích se o dost zlepšila. Druhý set ovládli domácí poměrem 10:8, a tak se opět šlo do třetího setu. Vybojovali jsme si náskok 7:5, ale potom opět přišli chybičky z naší strany a opět se šťastně radovali domácí 4:1. Domácí měli jistotu výhry a my už jsme mohli bojovat jen o bod. Jistotu bodu nám zařídila dvojka Kolouch, Dlabka a střídající Svoboda, když ve dvou setech porazili Ferebauera a Kotyzu 4:2. V posledním zápase už tím pádem nešlo vlastně o nic. Fries nastoupil s Koblicem a Jurka se Slukou a střídajícím Jahodou. První set došel do stavu 9:9 a Koblic zkazil svůj útok. V druhém setu jsme úplně vypadli z tempa a jednoznačně prohráli. No naštěstí jsme na třetí set opět zapnuli, a i přes střídání Čižinského místo Koblice jsme třetí set bez problému zvládli 4:3.