14.5.2022 - 8. kolo Extraligy mužů: MNK mobilprovás Modřice - TJ Plazy 6:1

K odvetnému utkání s letošním nováčkem soutěže jsme nastoupili bez Lukáše Rosenberka a s fluktuantem Janem Pavelkou.
V prvním zápase dvojic jsme v prvním setu dlouho nemohli najít recept na velmi dobře hrající hosty. Ti vedli 9:7, nám se povedlo snížit a nakonec dvěma bloky zaúřadoval Kop. Druhá sada už byla v naší režii – 1:0. Druhý duel dvojic se od začátku vyvíjel z naší strany bezproblémově a hosté uhráli za dva sety pouze devět míčů – 2:0. Stejný počet bodů získaly Plazy i v prvním souboji trojic - 3:0. První sada druhého zápasu trojic byla vyrovnaná do stavu 8:8, koncovku jsme zvládli. Ve druhém setu už naše sestava dominovala – 4:0. Zápas vložených dvojic jsme nezačali dobře, rychle jsme prohrávali 0:3. Po oddechovém čase se naši hráči zklidnili, začali hrát přesněji a výsledkem byl zisk prvního setu. Ve druhé sadě jsme v průběhu prohrávali opět o tři míče, ale nakonec jsme nejtěsnějším poměrem zvítězili, když poslední smeč poslal hostující Knytl do autu – 5:0. V singlu se vedení v prvním setu přelévalo, hostující Šimáně za devítek bod doslova vydřel. Ve druhém setu předvedl několik parádních úderů a získal pro Plazy čestný bod – 5:1. V první odvetě trojic po vyrovnané úvodní sadě, naše formace ve druhém s hosty zametla a ukončila celé utkání – 6:1