Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

14.5.2022 - 8. kolo Extraligy mužů: MNK mobilprovás Modřice - TJ Plazy 6:1

K odvetnému utkání s letošním nováčkem soutěže jsme nastoupili bez Lukáše Rosenberka a s fluktuantem Janem Pavelkou.
V prvním zápase dvojic jsme v prvním setu dlouho nemohli najít recept na velmi dobře hrající hosty. Ti vedli 9:7, nám se povedlo snížit a nakonec dvěma bloky zaúřadoval Kop. Druhá sada už byla v naší režii – 1:0. Druhý duel dvojic se od začátku vyvíjel z naší strany bezproblémově a hosté uhráli za dva sety pouze devět míčů – 2:0. Stejný počet bodů získaly Plazy i v prvním souboji trojic - 3:0. První sada druhého zápasu trojic byla vyrovnaná do stavu 8:8, koncovku jsme zvládli. Ve druhém setu už naše sestava dominovala – 4:0. Zápas vložených dvojic jsme nezačali dobře, rychle jsme prohrávali 0:3. Po oddechovém čase se naši hráči zklidnili, začali hrát přesněji a výsledkem byl zisk prvního setu. Ve druhé sadě jsme v průběhu prohrávali opět o tři míče, ale nakonec jsme nejtěsnějším poměrem zvítězili, když poslední smeč poslal hostující Knytl do autu – 5:0. V singlu se vedení v prvním setu přelévalo, hostující Šimáně za devítek bod doslova vydřel. Ve druhém setu předvedl několik parádních úderů a získal pro Plazy čestný bod – 5:1. V první odvetě trojic po vyrovnané úvodní sadě, naše formace ve druhém s hosty zametla a ukončila celé utkání – 6:1
 
Komentář trenéra Petra Guldy:
V utkání jsme byli jasně lepší. Na hostujících hráčích bylo patrné, že někteří z nich bojují se zraněními, což je limitovalo. Naši hráči nic nepodcenili a odehráli utkání zodpovědně.
 
Výsledky jednotlivých zápasů:
Hanus, Kop – Šimáně, Bartoš 2:0 (10:9, 10:6) – 1:0
Pospíšil, Višvader – Kučera, Zelba 2:0 (10:5, 10:4) – 2:0
Topinka, Hanus, Kop – Oborník, Šimáně, Jeník 2:0 (10:3, 10:6) – 3:0
Svoboda, Višvader, Pospíšil – Mareček, Knytl, Kučera 2:0 (10:8, 10:5) – 4:0
Pavelka, Boleloucký (Svoboda) – Mareček, Knytl (Oborník) 2:0 (10:7, 10:9) – 5:0
Hanus – Šimáně 0:2 (9:10, 8:10) – 5:1
Topinka, Hanus, Kop – Mareček, Knytl, Kučera 2:0 (10:8, 10:4) – 6:1
 
Sety v utkání: 12:2
Rozhodčí: Matyášek, Buddeus
Diváci: cca 60
Délka utkání: 2 hodiny 15 minut
 
 
 
 
 
 
Datum a čas: 15.05.2022 22:15
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: A-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Sobota 12. 11. Městská hala Modřice

Pohár ČNS starších žáků v soutěži dvojic

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!