14.10.2023 - Superfinále extraligy mužů: MNK mobilprovás Modřice - TJ AVIA Čakovice 5:2

K poslednímu duelu sezóny jsme nastoupili v kompletním složení i s fluktuanty Filipem Halvou a Jakubem Spoustou.

V prvním zápase dvojic jsme po vyrovnaném úvodu urvali první set a i když se nám nepovedl začátek druhé sady, přesto jsme dokázali otočit průběh a šli jsme do vedení – 1:0. Druhý duel dvojic přinesl v prvních dvou setech velkou bitvu. První o míč ovládli Čakovice, druhý stejným poměrem my. Ve třetím jsme vedli 7:6, ale to bylo z naší strany vše – 1:1. V prvním souboji trojic jsme dokázali i přes velký odpor našeho soupeře ovládnout obě sady – 2:1. Pavel Kop ve druhém duelu trojic pokračoval ve skvělém výkonu ze semifinále. Museli jsme v průběhu prvního setu trochu pozměnit způsob obrany a to se ukázalo jako správný tah. Druhý set byl už jednoznačnější – 3:1. V singlu byl v prvním setu Kučera o míč lepší Hanuse. Druhou sadu ovládl už výrazněji – 3:2. V první odvetě trojic jsme po vyrovnaném úvodu ve druhé polovině setu odskočili a dokráčeli jsme celkem bez problémů ke čtvrtému bodu v utkání – 4:2. Poslední bod potřebný k zisku titulu jsme získali po skvělém výkonu naší druhé trojice, která odehrála výborný zápas a mohli jsme se počtrnácté radovat ze zisku titulu v extralize – 5:2.