12.6.2022 - 9.kolo BDL: TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice - MNK mobiprovás Modřice 4:3

Do Čelákovic jsme přijeli bez Svobody, který si plnil povinnosti za modřické “áčko“. Do prvního zápasu dvojic nastoupil Jurka s Jahodou proti domácí elitní dvojici Seidl, Matura. První set byl z naší strany vydařený a v pohodě ho zvládli. Na začátku druhého setu jsme začali dělat chyby hlavně na přijmu a nepomohl tomu ani střídající Sluka. V druhém a následně i třetím setu jsme udělali příliš chyb a první zápas vyšel vítězně pro domácí. Druhá dvojka patřila ale naším barvám, když si Kolouch s Dlabkou poradili s dvojicí Baloun, Svačina. Utkání první trojice nám absolutně nevyšlo a díky velkému množství chyb naše sestava Jurka, Kolouch, Dlabka utkání proti trojici Seidl, Matura, Blažek nezvládla. Asi nejdůležitějším utkáním dne byl singl. V něm si bohužel kvůli velkému počtu chyb, a i díky bezchybné hře domácího Matury, nevěděl rady Sluka. Stav 3:1 pro domácí. Jediné utkání, které nám opravdu vyšlo bylo utkání odvetné trojice. Bednář, Kolouch a Dlabka předvedli dobrý výkon a porazili domácí sestavu Seidl, Baloun, Mlejnek (Svačina). Naší poslední nadějí byla první odvetná dvojice. Kolouch s Dlabkou vyhráli první set a nevypadalo to pro nás špatně, ale zbytek zápasů už patřil sestavě Seidl, Matura, domácí tak šli do vedení 4:2 a už bylo jasné, že v utkání zvítězí. V posledním zápase dvojic jsme díky zlepšené hře zvítězili, ale to už bylo bohužel jedno, protože fakt, že dneska prohrajeme už se změnit nedal. Jurka, Jahoda a střídající Sluka si poradila s Balounem a Svačinou.