11.6.2022 - 12. kolo extraligy: MNK mobilprovás Modřice - TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 6:1

Do utkání s Čelákovicemi jsme nastoupili v kompletním složení.

V zápase prvních dvojic se hrálo v prvním setu poměrně vyrovnaně, koncovku naši hráči zvládli, druhou sadu už měli pod kontrolou – 1:0. Ve druhém dvojkovém duelu začali hosté špatně a brzy prohrávali 0:6. Pak jsme měli problém bodovat my a tak se hosté dotáhli na dva míče, víc jsme jim však nepovolili. Druhý set byl vyrovnaný a rozhodlo se na devítkách, když Hanus chytil útok Flekače a sám svůj proměnil – 2:0. V první sadě úvodního duelu trojic hosté bojovali, dokázali nás dostat až do poslední výměny, ale tu jsme zvládli. Druhý set už jsme hlídali náš náskok – 3:0. V souboji druhých trojic byl vyrovnanější první set, ve druhém už jsme hosty přehráli – 4:0. První vyhraný set tak hosté zaznamenali až v zápase vložených dvojic, kdy naši sestavu jasně v první sadě přehráli. Ve druhém setu přišel na hřiště Svoboda, který vystřídal Bolelouckého a úplně změnil poměr sil na kurtu. Vyhráli jsme druhý set a když se nám povedl i začátek zkrácené třetí sady, tak bylo o pátém bodu jasno – 5:0. V singlu se hrál vyrovnaný první set, ve kterém nakonec při poslední dlouhé výměně Hanus poslal svůj útok do autu. Ve druhé sadě se našemu singlistovi nedařilo, prohrával 0:7. Pak dokázal kosmeticky upravit výsledek, ale hostující Kolenský už si čestný bod pro Čelákovice vzít nenechal – 5:1. V první odvetě trojic už nebylo moc co řešit, naše sestava jasně dominovala a ukončila vítězně utkání – 6:1.