Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

10.9.2023 - 2. Čtvrtfinále Dorostenecké ligy: MNK mobilprovás Modřice - TJ Sokol Řeporyje 4:0

Do odvetného utkání jsme v krásném počasí nastoupili v kompletní sestavě až na zraněného Tomáše Jahodu. Po zranění Linharta v prvním utkání a zapojení Katze do play-off 2.ligy to vypadalo, že soupeř tuto sérii vzdává. Do Modřic sice dorazili pouze ve 4 hráčích, ale v nejsilnější možné sestavě včetně zdravého Linharta.

Do úvodního zápasu dvojic nastoupili Kolouch se Svobodou proti Katzovi a Hendrychovi. Úvod patřil hostům a rychle vedli už 5:1, zejména díky našim chybám a vlažnému vstupu do utkání. Naštěstí pro nás se naší elitní dvojici podařilo nepříznivý stav zvrátit a první set vyhrát. Druhý set jsme si už bez problémů pohlídali 1:0. Nejvyrovnanější utkání bylo utkání druhých dvojic. Jurka se Slukou chtěli oplatit Linhartovi s Hanžlem prohru z minulého týdne. Začali jsme velice dobře a první set zvládli. Důležitý byl zejména aktivní začátek, kdy jsme od začátku do konce na soupeře tlačili, vybudovali si pohodlný náskok a ten udrželi do konce setu. V druhém setu se nám ale bohužel nedařil příjem, přišla drobná nervozita z čehož pramenilo několik chybných rozhodnutí na útoku a hosté poslali zápas do třetího setu. Bohužel díky špatnému příjmu ani střídání Dlabka – Jurka nepomohlo. Ve třetím setu jsme vedli 9:7, opět zaúřadovala tíha okamžiku a musel rozhodnout až poslední míč. Stav 9:9, následoval time-out domácích, Linhart se nebál a chtěl podat své silné smečované podání, naštěstí pro nás svůj servis poslal do sítě 2:0. Trojice Hanžl, Linhart a Hendrych nastoupila proti naší elitní trojici Svoboda, Kolouch, Dlabka. První set jsme bez větších problémů zvládli. V tom druhém se hosté zvedli, my jsme několikrát zachybovali a prohrávali jsme už 7:3. Do hry naskočil Sedláček místo Dlabky, změnili jsme systém hry a utkání se podařilo otočit. 3:0. Do singlu tentokrát nastoupil Svoboda proti Linhartovi. První set byl velmi vyrovnaný, koncovka ale patřila Svobodovi. Druhý set už byl exhibicí v podání Svobody a mohli jsme se radovat z postupu do semifinále dorostenecké ligy 4:0.

Komentář trenéra Jakuba Spousty:
V odvetném utkání nebyl náš výkon z mého pohledu úplně optimální. Známe naše rezervy a budeme na nich pracovat. Mám radost ze zlepšeného výkonu dvojice Jurka, Sluka a rozhodně z otočeného druhého setu zápasu trojic ve kterém zahrál skvěle střídající Sedláček. Vysoký standard hráli i Svoboda, Kolouch a Dlabka.
Datum a čas: 11.09.2023 08:36
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: Dorost

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!