ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

TJ Spartak Čelákovice – MNK SILNICE GROUP Modřice 5:1

Po 19 letech Modřice bez extraligové medaile

K duelu o bronzové medaile v extralize mužů jsme nastoupili bez distancovaného Pospíšila a bez Radka Pelikána z rodinných důvodů. Příležitost tak dostali někteří fluktuanti a junioři.

V zápase prvních dvojic jsme začali dobře a celkem snadno vyhráli první set. Ve druhém byli stejně dominantní domácí a rozhodovalo se v rozhodující sadě. Tam se nám bohužel přestalo v úvodu dařit proměňovat svoje útoky a domácí šli do vedení. Ve druhém duelu se nám nedařilo v prvním setu hlavně na příjmu a ani ve druhém jsme nenašli recept na domácí formaci. V prvním souboji trojic jsme dokázali vyhrát první sadu, nicméně dvě zbylé ovládli domácí hráči. Za stavu 3:0 dokázala naše druhá trojka alespoň snížit a dát trochu naději na úpravu výsledku. To však vzápětí odmítl jasnou výhrou v singlu Kolenský nad Hanusem. V posledním duelu utkání jsme dokázali po prvním prohraném setu vyhrát druhý, ale v rozhodující sadě byli domácí úspěšnější a pověsili si na krk bronz.

TJ Spartak Čelákovice – MNK SILNICE GROUP Modřice   5:1

Kolenský, Kilík – Halva, Müller   2:1 (5:10, 10:6, 10:6) – 1:0

Souček, Flekač – Rosenberk, Hanus (Pavelka)   2:0 (10:3, 10:8) – 2:0

Holas, Kilík, Kolenský – Topinka, Pavelka, Hanus (Burian)   2:1 (8:10, 10:5, 10:7) – 3:0

Doucek, Flekač, Souček (Spilka) – Rosenberk, Müller, Halva   1:2 (9:10, 5:10) – 3:1

Kolenský – Hanus   2:0 (10:1, 10:7) – 4:1

Holas, Kilík, Kolenský - Rosenberk, Müller, Halva   2:1 (10:8, 8:10, 10:7) – 5:1

Sety v utkání: 10:5

Rozhodčí: Buddeus, Moc

Diváci: cca 300

Délka utkání: 2 hodiny 5 minut