Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

TJ Sokol Zbečník - MNK mobilprovás Modřice B 1:6

Ke druhému utkání letošní sezóny jsme odcestovali do Zbečníku, z důvodu nepříznivého počasí bylo utkání přesunuto do haly. Oproti minulému utkání nám chyběli Jonas a Bartoš.

První dvojice ve složení Gürtler a Pavelka zpočátku hledala rytmus, a tak první set dospěl do stavu 9:9, kdy jsme neproměnili útok, což se vzápětí nepodařilo také domácím a Pavelka už byl nekompromisní. Na začátku druhého setu jsme si vytvořili dvoubodový náskok, který jsme udrželi až do konce – 0:1. Druhá dvojice ve složení Gulda, Konupka se střídajícím Štěpánkem v pohodovém tempu přehrála domácí dvojici – 0:2. Souboj prvních trojic opět žádné drama nepřinesl. Nastoupili jsme v sestavě Gulda, Pavelka a Gürtler, po pomalejším rozjezdu naše trojice na hřišti dominovala a sehrála několik pohledných akcí – 0:3. Druhá trojice ve složení Spousta, Konupka, Boleloucký a střídající Brenner, v prvním setu jasně přehrála domácí. Ve druhém setu jsme nakupili několik chyb a domácí srovnali. Třetí set se hrál bod za bod, za stavu 9:9 Konupka nekompromisním útokem přímo na lajnu navýšil naše vedení v utkání – 0:4. Do třetí dvojice nastoupili mladíci Boleloucký s Brennerem, zpočátku vyprodukovali několik nepřesností, poté ale hru srovnali a domácí hladce přehráli a navýšili stav utkání již na 0:5. Do singlu nastoupil Gulda proti Kábrtovi, zde se domácí konečně radovali alespoň z dílčího bodu, když náš singlista nakupil velké množství chyb – 1:5. Do první odvetné trojice a zároveň posledního utkání dne nastoupila naše trojice ve složení Konupka, Štěpánek, Boleloucký a střídající Brenner. První set byl jasně v naší režii. Druhý set byl vyrovnaný a stav dospěl až do stavu 9:9, kdy ale Boleloucký nekompromisně ukončil utkání, když vytloukl blok

Kapitán Modřic TOMÁŠ GULDA: "Do utkání jsme vstupovali s jasným cílem získat dva body do tabulky, což se nám podařilo. Zahráli si všichni hráči, co k utkání odcestovali a podali jsme kvalitní týmový výkon. Na naší straně nikdo nevyčníval. U soupeře byli nejlepšími hráči Kábrt a Řehák."

Výsledky jednotlivých zápasů:

Kábrt, Řehák – Pavelka, Gürtler 0:2 (9:10, 8:10) – 0:1

Pošepný, Šimek (Houser) – Gulda, Konupka (Štěpánek) 0:2 (2:10, 7:10) – 0:2

Doležal, Kieler, Řehák – Gulda, Pavelka, Gürtler 0:2 (8:10, 4:10) – 0:3

Kábrt, Pošepný, Mareček (Šimek) – Konupka, Spousta, Boleloucký (Brenner) 1:2 (3:10, 10:7, 9:10) – 0:4

Mareček, Kieler – Boleloucký, Brenner 0:2 (8:10, 6:10) – 0:5

Kábrt – Gulda 2:0 (10:7, 10:5) – 1:5

Doležal, Kieler, Řehák – Konupka, Boleloucký, Štěpánek (Brenner) 0:2 (7:10, 9:10) – 1:6

Datum a čas: 20.06.2020 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Zpráva z utkání B