ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

TJ Sokol Holice - MNK SILNICE GROUP Modřice 2:5

1D - 1D Kalousek, Veselý - Boleloucký, Brenner 2:0 (10:5, 10:6)

Do zápasu prvních dvojic nastoupilo domácí papírově silnější duo a od začátku trápilo hostující sestavu dobrou mezihrou a tvrdým útokem. Naši hráči se nemohli dostat do tempa a průběh první sady se opakoval i v sadě druhé. 1:0

2D - 2D Nastoupil, Vojtíšek (Levý) - Bartoš, Svoboda 1:2 (10:8, 4:10, 7:10)

Naše silnější dvojice zápas odstartovala poněkud vlažně a domácí si vytvořili několikabodový náskok, který sice naše sestava dokázala stáhnout, ale set už nezachránila. Od začátku druhého setu jsme zlepšili mezihru i útok. Domácí vystřídali, ale ani to nepomohlo a hosté si vyžádali třetí set. Do rozhodující sady jsme vstoupili zodpovědně a zápas druhých dvojic zaslouženě vyhráli. 1:1

1T - 1T Levý, Kalousek, Veselý - Bartoš, Boleloucký, Svoboda 1:2 (10:5, 8:10, 7:10)

První set prvních trojic začal opět lépe pro domácí, kteří kombinací technických a razantních úderů dělali velké problémy naší obraně. Do druhé sady se prohodil Bartoš s Bolelouckým na nahrávce a tato změna přinesla ovoce ve formě vyhraného setu. V rozhodující sadě úřadoval Svoboda na síti a Bartoš s Bolelouckým v poli, a tak dovedli svůj tým k další výhře. 1:2

1S - 1S Veselý - Bartoš 0:2 (7:10, 4:10)

Domácí singlista vlétl do zápasu a rychle vedl. Po tajmu za stavu 6:4 se hra obrátila a Bartoš průběh 1. setu zvládl otočit ve svůj prospěch. Druhá sada měla opačný průběh, kdy Bartoš tlačil Veselého razantním servisem. Ten si nedokázal podání zpracovat, z čehož pramenily útočné chyby a hostující singlista zapsal 3. bod. 1:3

2T - 2T Kalousek, Veselý, Vojtíšek (Nastoupil) - Bartoš, Brenner, Svoboda 1:2 (8:10, 10:9, 9:10)

Zápas druhých trojic byl od samého začátku velmi vyrovnaný a byly k vidění pěkné a dlouhé výměny. Skóre se táhlo bod za bodem, ale hostující sestava koncovku 1. sady zvládla. Druhý set měl stejný průběh. Skvělý Brenner na útoku a Svoboda na bloku nás dotáhli k devítkám, ale Kalousek pro tentokrát Svobodovu smeč zablokoval. Do třetího setu lépe vstoupila naše sestava a vytvořila si vedení 5:7, které ale vzápětí ztratila. Skóre se dostalo opět na stav 9:9, kdy Svoboda chytře uhnul z bloku a Kalousek spadl do sítě. 1:4

1D – 2D Kalousek, Veselý (Vohradník) – Bartoš, Svoboda 0:2 (6:10, 7:10)

Dvoubodový zisk byl již na naší straně, ale i přesto jsme do zápasu vstoupili zodpovědně. Jistou hrou na útoku a s pomocí chyb domácích jsme první set úspěšně zvládli. Druhá sada měla stejný průběh, a tak mohl zkušenosti nasbírat Vohradník. 1:5

2D – 1D Nastoupil, Vojtíšek – Boleloucký, Brenner 2:0 (10:9, 10:4)

O tom, kam bude putovat třetí bod, rozhodovala až poslední dvojice. V první sadě se naše duo drželo a bod po bodu dokráčeli ke stavu 9:9, který ale nedokázali otočit ve svůj prospěch. Ve druhém setu se hosté trápili ve všech herních činnostech a na Brennerovi bylo znát už velké vyčerpání. Toho domácí využili a vybojovali 1 bod do tabulky. 2:5

Komentář kapitána: Za výhru jsme velice rádi. Podali jsme dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. Je škoda obou prohraných prvních dvojic a tím pádem ztraceného třetího bodu do tabulky, ale aspoň víme, na čem musíme do příštích utkání zapracovat.

Příští týden nás čeká pauza od ligy a soustředíme se na Mistrovství ČR, kde chceme navázat na dobré výsledky z BDL.

Čas utkání: 2:45

Diváků: cca. 30

Datum a čas: 27.05.2018 14:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2018