Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

TJ Sokol Holice - MNK SILNICE GROUP Modřice 1:6

Do Holic jsme odcestovali v nejsilnější sestavě a náš cíl byl zisk minimálně dvou bodů, jinak by naše šance na play off totálně pohasly.

První dvojka ve složení Bartoš a Kolouch začala nervózně a při šestém domácím bodu vystřídal Koloucha Boleloucký. První set už se nepodařilo zachránit. Boleloucký tři týdny netrénoval, ale na hře to nebylo znát. V koncovce druhého setu jsme nechali zakončit Brože a ten nám pomohl smečí do autu. Třetí set jsme měli pevně v rukou a zkušeně připsali první bod.Ve hře druhých dvojic jsme opět využili staršího žáka Jurku a trpělivou hrou získali první set. Bohužel koncentrace nevydržela na druhou sadu a zbytečně jsme museli zabojovat v tie breaku. Na domácí dolehla tíha okamžiku, když asi nečekali, že by ztratili obě dvojky.Trojice už mohly dát naději na výhru v utkání a byli jsme to právě my, kdo udával tón. První sada jasně pro nás a ve druhé už vyrovnaný boj. Nakonec v koncovce měli pevnější nervy domácí a už potřetí musel vítěze určit třetí zkrácený set. Naše trojka s mladým Kolouchem neudělala ani jednu nevynucenou chybu a určila ráz utkání.Že do singlu nastoupí Veselý a Bartoš nebylo pochyb. Překvapením už bylo skóre 3:10 v prvním setu. Náš singlista výborně podával a Veselý měl problém si míč přijmout na kvalitní zakončení. Druhé dějství přineslo velkou bitvu a velmi kvalitní singl. Veselý zvolil za devítek velké riziko a my jsme právě vyhráli utkání!Na souboji druhých trojic bylo znát, že domácí s tímto vývojem vůbec nepočítali. Sebevědomí se přilepilo na naše botasky a téměř bezchybnou hrou jsme připsali další vítězství.Když už jsme byli rozjetí, dověděli jsme se výsledek utkání z Přerova. Jedině výhra za 3 body nám dávala šanci na play off.Naše druhá dvojice nezachytila začátek zápasu proti silnější domácí. Když už to vypadalo, že tento zápas bude pouhá formalita, tak se  naše sestava chytla. Dostala zápas na devítky a Brenner nekompromisně zakončil. V rozhodující sadě jsme vedli 7:8, ale Jonas dvakrát nedokázal bodovat. Nakonec poslední možný míč si vzal na starost Veselý a smečí mezi oba hráče prozatím oddálil naše oslavy.Na řadu přišel tandem BeachBoys, tedy Bartoš Boleloucký. Svoji roli zvládli na výbornou a nedali domácím sebemenší šanci. 

Komentář trenéra:Letos jsme poprvé předvedli výkon, který by se dal označit jako na hraně možností. Dostali jsme se z hluboké propasti a zachránili jsme sezónu. Dík patří celému týmu, který se právě nastartoval do play off. Poslední kolo základní části odehrajeme v Českém Brodu, kde máme rozhodně ambice uspět a dostat se na konečné třetí místo ve skupině B. 

 
 
1D-1D Veselý,Brož - Bartoš,Kolouch(Boleloucký)   1:2 (10:5,9:10,8:10)
2D-2D Vojtíšek,Sochůrek(Vohradník)    1:2   (8:10,10:6,6:10)
1T-1T Brož,Vojtíšek,Veselý - Bartoš,Boleloucký,Kolouch(Pešek)   1:2 (3:10,10:7,6:10)
1S-1S Veselý - Bartoš   0:2 (3:10,9:10)
2T-2T Brož,Vohradník,Veselý(Sochůrek) - Bartoš,Boeloucký,Brenner(Jonas)   0:2 (7:10,5:10)
1D-2D Veselý,Brož - Jurka,Brenner(Jonas)   2:1 (10:4,9:10,10:9)
2D-1D Vojtíšek,Sochůrek(Vohradník) - Bartoš,Boleloucký(Kolouch)   0:2 (4:10,2:10)
 
 
Čas utkání: 3:03 hod
Počet diváků: cca 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum a čas: 09.06.2019 14:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2019

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
EXTRALIGA 
4. kolo: 26.6. 15:00
MNK mobilprovás Modřice
vs
SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!