TJ Dynamo Propagační podnik Č.Budějovice A - MNK SILNICE GROUP MODŘICE A 2:6

Úvod nové sezóny na jihu Čech vyšel

První duel nové sezóny byl domácími nasměrován do haly v Hrdějovicích. Jihočeši mají po odchodu svých opor, Chalupy a Fíka, velmi omlazený kádr, my jsme postrádali Petra Topinku, kterého čeká operační zákrok.

Po úvodních dvojicích byl stav vyrovnaný. Pospíšil, s Müllerem podlehli v první dvojce o jediný míč, kdežto naše druhá dvojka s přehledem zvítězila. Do nepárové části utkání se po obou odehraných trojicích šlo také za vyrovnaného stavu. V prvním zápase jsme domácí jasně přehráli v prvním setu, ale ve druhém jsme zvítězili po těžké bitvě. Druhý duel se naší trojce vůbec nepovedl a celkem jasně jsme podlehli. V souboji vložených dvojic domácí na začátku hodně chybovali, ale ve druhé části úvodního dějství překlopili stav na svoji stranu. Naštěstí nám vyšlo střídání a první set jsme vyhráli, když domácí Ryneš poslal servis za stavu 9:9 mimo kurt. Ve druhém setu jsme od začátku vedli a podruhé jsme v utkání vedli. V singlu dostal příležitost junior Hanus, který proti domácímu mladíkovi Višvaderovi ukázal, že na něj umí zahrát. Domácí hráč v obou setech hodně chyboval a my jsme poprvé vedli o dva body. Obě odvetné trojice už byly zcela jasné a tak jsme z jihu Čech odvezli povinné dva body.

Tůma, Šafránek – Pospíšil, Müller   2:1 (4:10, 10:7, 10:9) – 1:0

Musil, Višvader – Rosenberk, Pelikán   0:2 (5:10, 6:10) – 1:1

Ryneš, Šafránek, Višvader (Žikeš) – Rosenberk, Müller, Pavelka   0:2 (4:10, 9:10) – 1:2

Tůma, Musil, Matějka – Gulda T., Pospíšil, Pelikán (Hanus)  2:0 ( 10:7, 10:8) – 2:2

Ryneš, Žikeš – Pavelka, Gulda T.(Hanus)   0:2 (9:10, 8:10) – 2:3

Višvader – Hanus   0:2 (3:10, 7:10) – 2:4

Ryneš, Žikeš, Šafránek (Višvader) – Gulda T., Pospíšil, Pelikán   0:2 (3:10, 3:10) – 2:5

Tůma, Musil, Matějka (Hrdlička) – Rosenberk, Müller, Pavelka 0:2 (4:10, 6:10) – 2:6