Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

TJ AVIA Čakovice B - MNK SilNICE GROUP Modřice B 5:5

Po pauze, která byla vyhrazena Mistroství České republiky trojic, se rozběhl kolotoč ligových soutěží. Náš tým zavítal stejně jako v dopoledním utkání naše „áčko“ na horkou půdu Čakovic. Bohužel jsme k tomuto utkání museli nastoupit ve velice improvizované sestavě, jelikož z nejrůznějších důvodů chybělo až 5 hráčů, kteří jinak patří do základní sestavy. Poprvé se však v našem dresu představil Honza Hanus. Aby nebylo komplikací málo, porouchalo se nám 30 km před Prahou auto, takže jsme utkání stihli tak, tak a nastoupili k němu takřka bez rozcvičky.

Do první dvojice jsme nasadili dorostenecké duo Brenner, Boleloucký. Kluci začali dobře a drželi krok se soupeřem, odměnou jim byl zisk první sady. V druhém a třetím setu jsme však tahali vždy za kratší konec, a tak šli domácí do vedení 1:0. Do druhé dvojice nastoupil za náš tým Halva s Hanusem. Pohodový první set, který jsme získali ve svůj prospěch, nenasvědčoval, že by mělo dojít k dramatu. Opak byl však pravdou a musel rozhodovat zkrácený set, ve kterém jsme byli o balon šťastnější 1:1. K zápasu prvních trojic za nás nastoupil Hanus, Brenner a Bartoš. Kluci hráli dobře v obraně a dělali velké problémy domácím v poli. Když se k tomu přidal chytrý útok a pár chyb domácích, byl poprvé v utkání ve vedení náš tým 2:1. Do druhé trojice za nás nastoupil Halva, Štěpánek a Boleloucký. Stejně jako v druhé dvojici jsme si pohlídali celkem v pohodě první set, bohužel jsme ve druhém setu neuspěli na devítkách a musel opět rozhodovat třetí set. V tom jsme soupeře jasně přehráli a dostali se do trháku 3:1. V zápase třetích dvojic jsme nasadili Štěpánka a Jonase. Bohužel jsme měli problémy v základních činnostech a ani střídání, kdy se dostal do hry Bartoš, zlepšení nepřineslo. Druhý set jsme dokázali držet krok s domácími až do stavu 9:9, zde se však přiklonilo štěstíčko na domácí stranu a výsledkem bylo snížení stavu utkání 2:3. V zápase singlistů se na naší straně představil Hanus, který v první setu domácího borce k ničemu nepustil a v tréninkovém tempu jej získal. V druhé setu domácí hráč skoro celou dobu vedl, v koncovce však Hanus prodal zkušenosti a opět jsme vedli o dva body 2:4. V zápase prvních trojic jsme nastoupili v sestavě Halva, Štěpánek, Boleloucký. Oba dva sety nás provázela dobrá mezihra, která nám dělala letos asi největší problémy. Výsledkem tak byla jasná výhra ve dvou setech a trhák 2:5. V zápase druhých odvetných trojic nastoupil na naší straně Hanus, Brenner a Bartoš. Tajně jsme doufali, že se bude jednat o poslední utkání dne. Začátek tomu i nasvědčoval, když po zkaženém úvodu byla naše trojice v koncovce první sady lepší. Bohužel v dalších dvou sadách nás domácí přehráli a snížili stav utkání 3:5. V souboji neporažených dvojic za nás nastoupil Halva a Hanus. První sadu jsme získali a byli tak znovu set od vítězství. Bohužel v druhém setu jsme přestali jistě bodovat a musel rozhodovat třetí set, ve kterém nás domácí jasně přehráli 4:5. O osudu utkání musel tedy rozhodnout desátý zápas. Do něj za nás nastoupil Brenner a Boleloucký. Klukům se nedala upřít snaha, ale deka, která na nás po dvou těsně ztracených zápasech byla znát. Když k tomu domácí přidali bojovný výkon, rozešli jsme se skoro po 4. hodinách s remízou 5:5.

Kapitýn týmu FILIP HALVA: "Před zápasem jsme si říkali, že by bylo dobré uhrát alespoň remízu, jelikož v boji o play off, je každý bodík zlatý. Po průběhu utkání však bereme bod jako ztrátu, bylo na víc. Remízový stav beru na sebe, jelikož v souboji posledních dvojic jsem odešel na útoku a kvůli tomu jsme bohužel dvojici prohráli. Teď musíme doma zabrat a uhrát nějaké body, abychom se vyhnuli bojům o záchranu. Díky „ztrátě formy“ Zruče, která teď prohrála s našimi nejbližšími soupeři v boji o play off, to bude ještě velice složité."

Výsledky jednotlivých zápasů:

Macurek, Schneider – Boleloucký, Brenner 2:1 (9:10, 10:6, 10:8) - 1:0

Sadílek, Ungermann – Halva, Hanus 1:2 (6:10, 10:8, 9:10) - 1:1

Macurek, Kupský, Schneider – Hanus, Brenner, Bartoš 0:2 (7:10, 9:10) - 1:2

Sadílek, Ungermann, Vacek – Halva, Štěpánek, Boleloucký 1:2 (8:10, 10:9, 6:10) - 1:3

Kupský, Vacek – Štěpánek, Jonas (Bartoš) 2:0 (10:4, 10:9) – 2:3

Ungermann – Hanus 0:2 (4:10, 7:10) – 2:4

Macurek, Kupský, Schneider - Halva, Štěpánek, Boleloucký 0:2 (5:10, 8:10) – 2:5

Sadílek, Mařík, Vacek - Hanus, Brenner, Bartoš 2:1 (9:10, 10:7, 10:8) – 3:5

Macurek, Schneider – Halva, Hanus 1:2 (9:10, 10:8, 10:6) – 4:5

Sadílek, Ungermann – Boleloucký, Brenner 2:0 (10:5, 10:7) – 5:5

 

Sety v utkání: 12:13

Rozhodčí: Barek, Matyášek

Délka utkání: 3 hodiny 45 minut

Datum a čas: 08.06.2019 14:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Zpráva z utkání B

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< červenec 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!