ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Superfinále 2019 - MNK SILNICE GROUP Modřice - TJ AVIA Čakovice 4:5

Do finálového utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě.

V prvním zápase dvojic jsme domácí přetlačili posledním míčem. Ve druhém zápase dvojic jsme špatně začali a i když druhý set byl z naší strany lepší, domácí srovnali poté, když Pospíšil namířil svůj útok z druhé za devítek do pásky. V duelu prvních trojic byl první set vyrovnaný, ale ve druhém už byli domácí lepší. V souboji druhých trojic jsme dlouho tahali za kratší konec, ale nakonec jsme domácí udolali. V singlu udělal Hanus méně chyb než jeho soupeř a v třísetovém mači byl nakonec vítězem. Bohužel naše elitní trojka nedokázala na tohle vítězství navázat a o jediný míč podlehla. Ve druhé odvetě trojic jsme na domácí neměli a ti si tak celkem v klidu došli pro čtvrtý bod. Nám se podařilo v první odvetě dvojic srovnat, když oba naši hráči trochu odčinili svůj první nepovedený duel. V posledním a rozhodujícím duelu tohoto ročníku jsme po celou dobu prvního setu vedli, ale bohužel za stavu 9:9 jsme nedokázali zabodovat a druhý set už byli domácí jasně lepší.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Kalous J., Chadim J. (Pachman) – Doubrava, Müller (Hanus)   1:2 (10:8, 7:10, 9:10) – 0:1

Kalous Z., Kučera (Chadim T.) – Rosenberk, Pospíšil (Gürtler)   2:0 (10:5, 10:9) – 1:1

Kalous J., Chadim J., Kučera – Topinka, Hanus, Doubrava   2:0 (10:9, 10:7) – 2:1

Kalous Z., Pachman, Souček (Petřina) – Rosenberk, Müller, Pospíšil   1:2 (10:9, 9:10, 8:10) – 2:2

Kalous Z. – Hanus   1:2 (8:10, 10:9, 8:10) – 2:3

Kalous J., Chadim J., Kučera – Rosenberk, Müller, Pospíšil   2:1 (10:9, 6:10, 10:9) – 3:3

Kalous Z., Pachman, Souček – Topinka, Hanus, Doubrava (Spousta)   2:0 (10:7, 10:7) – 4:3

Kalous J., Kučera (Pachman) – Rosenberk, Pospíšil   0:2 (9:10, 7:10) – 4:4

Kalous Z., Kučera (Chadim T.) – Doubrava, Müller (Hanus)   2:0 (10:9, 10:7) – 5:4

Sety v utkání: 13:9

Rozhodčí: Bartovský, Moc  - Praporkoví: Kučera, Buddeus F. - Zapisovatel : Škoda

Diváci: cca 900

Délka utkání: 4 hodiny 15 minut