Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

SKN Žatec - MNK SILNICE GROUP Modřice B 6:3

V dalším kole 1. ligy  jsme vyrazili do města chmele. Poprvé od svého zranění se k nám přidal Hanus, nicméně jsme vedoucímu celku 1.ligy museli čelit bez Guldy a Spousty, kteří vyjeli na extraligový zápas na Šacung, a také bez hrajícího trenéra Novotného.

Naše sestavy byli trochu improvizované a do první dvojice nastoupil Hanus s Burianem. Na druhou stranu sítě se proti nim postavili bratři Vítové. První set byl vyrovnaný do stavu 5:5 kdy se nám podařilo dvakrát chytit a šli jsme do vedení, set skončil 10:7 pro naše barvy. Ve druhém setu nás soupeř na začátku zaskočil a šel do vedení. Rozhodčí na počítadle v jednu chvíli ukazovali stav 8:4 pro domácí. Nám se podařilo zabojovat a i s troškou štěstí jsme tento set ještě dokázali obrátit a vyhráli jsme 10:9 .

Do druhé dvojice nastoupili naši dva smečaři Halva a Konupka, čelit jim měli Zlatohlávek a Sýs. První set byl ze začátku vyrovnaný, ale postupně jsme si udělali bodový náskok který jsme udržovali až do stavu 9:8, kdy se nám nepodařilo zakončit. Za stavu 9:9 jsme udělali tu stejnou chybu a soupeř šel do vedení na sety 1:0. Druhý set měl velmi podobný průběh v koncovce jsme taktéž vedli 9:8 ,ale na útoku se nám jak v prvním setu nezadařilo. Stav utkání byl vyrovnán 1:1.

Do první trojice nastoupili hráči Burian, Halva, Štěpánek. Soupeři proti nim postavili trojici ve složení Vít Ondřej, Pinkr, Zlatohlávek. Jak první tak i druhý set se rozhodoval v koncovkách. První set domácí urvali nejtěsnějším poměrem 9:10. Druhý set patřil nám a to rozdílem bodů 10:8. Ve třetím setu jsme hráli výborně v poli a jen těžko se nám dávaly body, díky tomu jsme také tento set vyhráli poměrem 10:7 a šli do vedení na zápasy 2:1

Druhá trojice Konupka, Boleloucký a Hanus se postavili Petru Vítovi s Kovaříkem a Sýsem. První set z naši strany nebyl úplně nejlepší a prohráli jsme 10:7 do druhé setu se nám podařilo hru zklidnit a začít předvádět to co umíme a vyhráli jsme 6:10 a ve třetím setu jsme vyhráli úplně stejným poměrem. 3:1 na zápasy pro Modřice.

Vložená dvojice byla postavena ze Štěpánka a Zacha. Domácí nasadili Pinkra a Kovaříka. Tento zápas byl velice vyrovnaný, ale také hodně důležitý jelikož bychom odskočili soupeři o 3 body. To se bohužel nestalo a ve třech setech jsme Žatci podlehli. Stav zápasu 3:2

Do hry jednotlivců jsme vyslali Buriana, který musel čelit mistrovi světa z roku 2016 Ondřeji Vítovi. V prvním setu Vít ukázal jak má mistr světa hrát a porazil Buriana 10:3, ten však udělal mnoho vlastních chyb a hodně soupeři hru ulehčil. Ve druhém setu se hned na začátku dostal Vít do vedení, nicméně Burián začal podávat smečovaný servis a přitvrdil svojí hru, ale i tak to bohužel nestačilo a podlehl 10:9. Po nepárových utkání tedy stav 3:3

První odvetné trojice Konupkova proti O. Vítově měla zajímavý průběh. Vlítli jsme do ni v plném nasezení a přehráli jsme soupeře v prvním setu 10:7. Ve druhém setu jsme to soupeři až moc usnadnili a prohráli 10:5. Naše chyby se přenesli i do třetího setu ve kterém jsme prohrávali 9:5 nakonec jsme podlehli 10:8. Celkový stav utkání 4:3 pro domácí.

Halvova trojice proti P. Vítově se nám příliš nepovedla dělali jsme hodně chyb nedařilo se nám v poli, ale ani na útoku a podlehli jsme ve dvou setech 10:6 a 10:3. Stav utkání 5:3.

První odvetná dvojice Halva , Konupka proti Vítům nenabídla příliš vyrovnaného nohejbalu. V prvním setu jsme se drželi do půlky setu ale pak soupeř odskočil a vyhrál 10:6 a ve druhém setu nás přehrál poměrem 10:2. Konečný stav utkání Žatce, Modřice  6:3.

Komentář kapitána týmu JANA HANUSE: "Do Žatce jsme odjeli bez 3 hráčů a mohli jsme jen překvapit. Kdybychom zvládli koncovky dobře rozehrané druhé dvojky nebo třetí set třetí dvojky mohli jsme pomýšlet i na bodový zisk.  Velmi dobře zahráli Burian s Hanusem v první dvojici, když překvapivě porazili bratry Víty."

Datum a čas: 17.06.2017 14:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< červenec 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!