Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

SKN Žatec - MNK SILNICE GROUP Modřice B 5:0

Za krásného podzimního počasí jsme vyrazili na první barážové utkání o extraligu do chmelem proslulého Žatce. Domácí byli kompletní, my jsme nepřijeli ani s torzem sestavy. Z nejrůznějších důvodů chybělo až 6 hráčů, kteří pravidelně v sezoně hráli, a tak si premiéru odbyl dorostenec Jonas.

Do prvních dvojic jsme nasadili dorosteneckou dvojici Svoboda, Bartoš, aby kluci prověřili svoji formu před dorosteneckým superfinálem. Bohužel kluci měli obrovský problém s příjmem a mezihrou a ani střídání Bartoše za Jonase nepomohlo. Domácí se tak v tréninkovém tempu dostali do vedení. Do druhé dvojice jsme nasadili Halvu s Burianem. Cílem naší dvojice bylo vyrovnat. Jenže hned v úvodu si Burian při zákroku v poli otočil kotník a bohužel pro něj zápas skončil. Nahradil ho tedy Zach, ale my jakoby poznamenaní zraněním našeho hráče obě sady lehce ztratili. Jelikož jsme odcestovali v minimálním počtu hráčů na utkání, bylo jasné, že budeme muset jednu trojici skrečovat. Rozhodli jsme se tak, že pošleme do zápasu dorosteneckou trojici Svoboda, Jonas, Bartoš, opět s výhledem na jejich superfinále. Kluci však od začátku hořeli na příjmu a domácí vedli již 6:0. Vystřídali jsme tedy Zacha za Svobodu, a i když se hra trochu zlepšila, na domácí to nestačilo. Druhou trojici jsme tedy museli skrečovat a po krátké pauze následovalo utkání singlistů. Jelikož se zranil Burian, tak jsme museli nasadit Halvu. Ten neměl na domácího borce nárok a domácí tak mohli po hodině slavit první bod v sérii.

Zástupce kapitána FILIP HALVA: "K utkání jsme odcestovali v minimálním počtu hráčů a navíc se zranil hned v druhé dvojici Burian. Mrzí mě, že utkání přihlížela celkem slušná divácká kulisa a my nemohli být z různých důvodů, ať zranění, nemocí, či nechutí k tomuhle utkání být důstojným protivníkem. Možná by stálo za zvážení, upravit v tomhle směru řády soutěže. Protože, hrát baráž o soutěž, do které nemůžete postoupit, je přinejmenším podivné."

Datum a čas: 13.10.2018 14:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2018

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Ligový pohár

Oddíl postranní lišty

Dvojice MČR MLŽ


 

Oddíl postranní lišty

Singl MČR STŽ

Oddíl postranní lišty

Trojice MČR MLŽ

Oddíl postranní lišty

Divize dorost 2020

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< prosinec 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!