SK Šacung Benešov - MNK SILNICE GROUP Modřice A 2:5

K odvetě čtvrtfinále play off jsme nastoupili kompletní.

V zápase prvních dvojic jsme měli spoustu příležitostí jak vyhrát tento duel. Bohužel jsme je nevyužili a radovali se domácí. Ve druhém duelu dvojic jsme v poklidném tempu vyhráli první set, ve druhém jsme byli neustále o míč vepředu, ale nezvládli jsme poslední výměnu. Rozhodující sada opět patřila nám a bylo vyrovnáno. Po prvním setu úvodního zápasu trojic se zdálo, že odpor domácích zlomíme, ale opak byl pravdou. Od druhé sady se nám přestalo dařit a duel dospěl do poslední výměny, kdy nejlepší hráč domácích Kalas chytrým zkrácením rozhodl. Druhý souboj trojic jsme měli celý pod kontrolou a srovnali jsme. V singlu Hanus nakupil v prvním setu příliš mnoho chyb, které domácí Tůma využil k jasnému vedení. Od druhého setu náš hráč přestal chybovat a dokázal v koncovce třetího setu domácího singlistu udolat. V první odvetě trojic se zdálo po první sadě a našem vedení ve druhém setu 9:7 všechno jasné, ale opět jsme v koncovce chybovali a dovolili domácím zisk setu. Třetí set jsme zase jasně ovládli a vedli jsme 4:2. Ve druhé odvetě trojic jsme nezačali dobře a prohrávali jsme v prvním setu 1:4. Od tohoto momentu jsme se zlepšili a jasně jsme dovedli utkání i celou čtvrtfinálovou sérii k vítěznému konci.

Kalas, Truc (Řehák) – Rosenberk, Pospíšil   2:1 (10:8, 7:10, 10:8) – 1:0

Nepodal, Flaks (Tůma) – Doubrava, Müller   1:2 (6:10, 10:9, 7:10) – 1:1

Kalas, Nepodal, Tůma (Fürbacher) – Topinka, Hanus, Doubrava (Burian)   2:1 (6:10, 10:1, 10:9) -  2:1

Řehák, Truc, Flaks – Rosenberk, Müller, Pospíšil   0:2 (7:10, 4:10)  - 2:2

Tůma – Hanus   1:2 (10:4, 6:10, 8:10) – 2:3

Kalas, Nepodal, Fürbacher (Tůma) – Rosenberk, Müller, Pospíšil   1:2 (2:10, 10:9, 6:10) – 2:4

Řehák, Truc, Flaks – Topinka, Hanus, Doubrava   0:2 (5:10, 5:10) – 2:5

Sety v utkání: 7:12

Rozhodčí: Pavlík, Barák

Diváci: cca 30

Délka utkání: 2 hodiny 56 minut

Konečný stav série: 0:2

Trenér týmu PETR GULDA: "Utkání pro nás bylo, jak je již zvykem, tradičním benešovským trápením. Nehraje se nám na místním hřišti vůbec dobře. Domácí  nedali svou kůži lacino a bojovali s velkým nasazením. Rozhodl dramatický singl, po kterém jsme šli poprvé v utkání do vedení. Určitě máme směrem k semifinálové sérii na čem pracovat."

Datum a čas: 14.09.2019 14:00
Kategorie: Historie 2019