Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Přebor JMK starších žáků - 7. turnaj

Pořadí zápasů:      

1. A:  Modřice A – Modřice E                1:1                             (10:6, 9:10)                                             

2. B:  Žďár A – Holubice                       2:0                             (10:3, 10:3)                                            

3. B:  Modřice B – Modřice C               2:0                             (10:4, 10:7)                                           

4. B:  Holubice – Modřice B                  0:2                             (5:10, 3:10)                                           

5. A:  Modřice D – Modřice A               0:2                             (2:10, 5:10)                                            

6. B:  Modřice C – Žďár A                     0:2                             (4:10, 6:10)                                            

7. A:  Modřice E – Modřice D               1:1                             (10:6, 4:10)

8. B:  Holubice – Modřice C                  0:2                             (7:10, 4:10)                                            

9. B:  Žďár A – Modřice B                     2:0                             (10:6, 10:4)                                                   

 

Čtvrtfinále:

Modřice E – Modřice C                  2:0                       (10:8, 10:4)                            

Modřice D – Modřice B                  2:1                       (7:10, 10:3, 10:5)                                            

Semifinále:

Modřice A – Modřice D                 0:2                       (9:10, 9:10)

Žďár A – Modřice E                      0:2                       (8:10, 9:10)

 

O 3. místo:

Modřice A – Žďár                           1:2                       (10:6, 9:10, 9:10)

 

Finále:

Modřice D – Modřice E                  2:0                       (10:7, 10:5)

 

Prezenční listina:

Modřice A

Ondřej Jurka

5264

Michal Buchta

5243

Modřice B

Patrik Kolouch

5268

Tadeáš Bednář

5238

Modřice C

Patrik iláš

5260

Tomáš Jahoda

5262

Modřice D

Lukáš Čupera

5250

Štěpán Nesnídal

5277

Modřice E

Svoboda Michael

5287

Tomáš Sluka

6006

Žďár A

Adam Bukáček

4665

Ondřej Bukáček

3963

Radek Fňukal

5227

Holubice

František Dlabka

5731

Kordiovský Adam

5735

 

Celkové pořadí turnaje:

1. MNK Modřice D

2. MNK Modřice E

3. Žďár nad Sázavou

4. MNK Modřice A

5.-8. Holubice

5.-8. MNK Modřice C

5.-8. MNK Modřice B

 

Celkové pořadí přeboru Jihomoravského kraje družstev:

1. MNK Modřice

2. SKP Žďár nad Sázavou

3. NK Holubice

 

Celkové pořadí přeboru Jihomoravského kraje jednotlivců:

Jméno

1+2

3

Po 3

4

 Po 4

5

 Po 5

6

Po 6

7

Po 7

pořadí

Čupera

8

4

12

4

16

6

22

0

22

6

28

2.

Nesnídal

1

4

5

1

6

4

10

6

16

6

22

4.

Svoboda

6

4

10

4

14

6

20

6

26

4

30

1.

Jurka

9

3

12

6

18

6

24

0

24

2

26

3.

Iláš

2

3

5

1

6

3

9

6

15

1

16

8.

Buchta

2

3

5

1

6

3

9

4

13

2

15

9.

Kolouch

7

2

9

6

15

4

19

0

19

1

20

6.

Bednář

1

2

3

2

5

3

8

4

12

1

13

11.

Sluka

1

2

3

2

5

0

5

4

9

4

13

12.

Jahoda

1

4

5

1

6

4

10

6

16

1

17

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fňukal

9

6

15

3

18

0

18

0

18

3

21

5.

Šimek

4

6

10

3

13

1

14

0

14

0

14

10.

Bukáček O.

0

6

6

0

6

1

7

3

10

3

8

13.

Bukáček A.

0

0

0

0

0

2

2

3

5

3

8

14.

Němec

1

0

1

1

2

2

4

3

7

0

7

15.

Bobek

1

0

1

0

1

0

1

0

1

0

1

22.

Sobotka

0

0

0

1

1

2

3

0

3

0

3

18.

Cempírek

0

0

0

1

1

1

2

0

2

0

2

20.

Krmášek

0

0

0

1

1

1

2

0

2

0

2

20.

Zapletal

0

0

0

0

0

1

1

0

1

0

1

22.

Sládek

0

0

0

0

0

1

1

0

1

0

1

22.

Stejskal

0

0

0

0

0

1

1

0

1

0

1

22.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlabka

2

1

3

0

3

0

3

2

5

1

6

16.

Kordiovský A.

1

1

2

0

2

0

2

2

4

1

5

17.

Kordiovský D.

0

1

1

0

1

0

1

2

3

0

3

18.

Koukal

1

0

1

0

1

0

1

0

1

0

1

22.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum a čas: 10.09.2017 09:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

    Oddíl postranní lišty

    Kalendář akcí
    << listopad 2019 >>
    PoÚtStČtSoNe
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930 

    Oddíl postranní lišty

    Podporují nás

             Generální sponzor:

                Hlavní sponzor:

                      Sponzoři:

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Oddíl postranní lišty

    Oddíl postranní lišty

    Vyhledávání

    Patička stránky

    Buďte ONLINE!