Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Pohár ČNS dorostu 2019 - Karlovy Vary

Pohár ČNS trojic dorostu, neděle 31. března 201

Účast 14 trojic

MNK Silnice-Group Modřice : TJ Radomyšl B 1 : 2
TJ Slavoj Český Brod A : SK Liapor Karlovy Vary B 2 : 0
TJ Radomyšl A : SK Šacung Benešov B 2 : 0
TJ Spartak Čelákovice A : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
TJ Sokol Zbečník : TJ Spartak Čelákovice B 2 : 0
TJ Sokol Holice : TJ Slavoj Č.Brod B 2 : 1
MNK Silnice-Group Modřice : SK Šacung Benešov A 0 : 2
TJ Radomyšl B : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
TJ Radomyšl A SK Liapor Karlovy Vary A 2 : 0
SK Šacung Benešov B TJ Slavoj Č.Brod B 0 : 2
 
TJ Slavoj Český Brod A : TJ Spartak Čelákovice B 2 : 1
TJ Sokol Zbečník : SK Liapor Karlovy Vary B 2 : 0
SK Šacung Benešov A : TJ Spartak Čelákovice A 1 : 2
SK Liapor Karlovy Vary A : TJ Sokol Holice 2 : 1
TJ Spartak Čelákovice B : SK Liapor Karlovy Vary B 2 : 0
MNK Silnice-Group Modřice : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
TJ Spartak Čelákovice A : TJ Radomyšl B 0 : 2
TJ Radomyšl A : TJ Slavoj Č.Brod B 1 : 2

TJ Sokol Holice SK Šacung Benešov B 2 : 0
SK Šacung Benešov A : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
SK Liapor Karlovy Vary A TJ Slavoj Č.Brod B 2 : 1
TJ Slavoj Český Brod : TJ Sokol Zbečník 2 : 1
SK Liapor Karlovy Vary A : SK Šacung Benešov B 2 : 0
SK Šacung Benešov A : TJ Radomyšl B 2 : 1
MNK Silnice-Group Modřice : TJ Spartak Čelákovice A 2 : 0
TJ Radomyšl A TJ Sokol Holice 2 : 0
 
Pořadí ve skupinách:
Skupina A: 1. MNK Silnice-Group Modřice, 2. TJ Radomyšl B, 3. MNK Modřice, 4. Spartak Čelákovice A, 5. SK Liapor Karlovy Vary C; postupují 3

Skupina B: 1. TJ Slavoj Český Brod A, 2. Sokol Zbečník, 3. Spartak Čelákovice B, 4. SK Liapor Karlovy Vary B; postupují 2

Skupina C: 1. TJ Radomyšl A, 2. SK Liapor Karlovy Vary A, 3. Sokol Holice, 4. Český Brod B, 5. Šacung Benešov B; postupují 3
 
Čtvrtfinálové skupiny:
Skupina D
Šacung A : Modřice 0 : 2
Český Brod A : Karlovy Vary A 2 : 0
Šacung A : Karlovy Vary A 0 : 2
Český Brod A : Modřice 0 : 2
Karlovy Vary A : Modřice 0 : 2
Český Brod A : Šacung A 2 : 0
Skupina E
Radomyšl A : Zbečník 2 : 0
Radomyšl B : Holice 2 : 0
Radomyšl A : Holice 0 : 2
Radomyšl B : Zbečník 0 : 2
Holice : Zbečník 0 : 2
Radomyšl B : Radomyšl A 0 : 2
Semifinálové dvojice:
Modřice : Zbečník
Český Brod A : Radomyšl A
 
Semifinále:
Modřice : Zbečník 2 : 1
Český Brod A : Radomyšl A 0 : 2
 
14 trojic ze 7 oddilu to fakt hovori "ve prospech zavadeni kreditu a dalsich pokut za mladez". Ale s touto kritikou nas asi moc neni, tak jen tak dal. Jinak vsem ucastnikum a hlavne trenerum hodne uspechu a pevne nervy pri vychove mladeze
 
o 3. místo:
Zbečník : Český Brod 0 : 2
 
Finále:
Modřice : Radomyšl A 0 : 2 (5:10, 9:10)
Nejlepší hráč turnaje: Filip Hokr (Radomyšl A)
 
Celkové pořadí turnaje:
1. TJ Radomyšl
2. MNK SILNICE GROUP Modřice
3. TJ Slavoj Český Brod
4. TJ Sokol Zbečník
 
 
Datum a čas: 31.03.2019 09:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Zpráva z turnaje dorostu

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

♦ Termínový kalendář 2019 ♦

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< květen 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!