Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Nohejbalová sobota v Modřicích!

Poslední hrací víkend před letní přestávkou bude hrát A-tým i B-tým v Modřicích, dorost má volno a k dalšímu utkání nastoupí na konci srpna. Sobota bude tedy nabitá nohejbalem a fanoušci se dočkají dvou utkání.

Sobotní program odstartuje od 10 hodin B-tým, který přivítá v moravském derby TJ SOKOL I Prostějov. Pro naše béčko se bude jednat o poslední kolo základní části, protože zářijový duel se Startem má předehrán. V posledním kole kluci vybojovali důležitou výhru proti Českému Brodu na kterou budou chtít navázat. Prostějov se nachází na 4. místě a slavil zatím dvě výhry. Jednu z těchto dvou výher vybojoval v posledním kole, kdy dokázal otočit stav 1:4 na 6:4 proti B-týmu Vsetína.

Od 15 hodin pak odstartuje Extraligové utkání, kdy přivítá A-tým svého tradičního rivala SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary. Bude se jednat o souboj prvního a třetího celku Extraligy. Karlovy Vary prozatím vyhrály dvě utkání, proti Šacungu a v posledním kole proti Čelákovicím. Náš tým je zatím stoprocentní a díky lepšímu skóre oproti Čakovicím je na prvním místě. Hlavní hvězdou Karlových Varů je český reprezentant Jan Vanke. Přijďtě se podívat na kvalitní nohejbal a podpořit náš tým v důležitém zápase, který nás může posunout blíže přímemu postupu do semifinále Extraligy.

Víkendový program:

 

 

Datum a čas: 24.06.2021 09:00
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

1. Liga

   25.09.2021     10:00     SF2    

MNK mobilprovás Modřice "B"

vs

SK Start Praha

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!