NK CLIMAX Vsetín - MNK SILNICE GROUP Modřice 5:3

Vyloučení Pospíšila ukončilo sérii

K rozhodujícímu utkání v play off jsme odcestovali v kompletním složení. Po dohodě obou týmů se utkání odehrálo v hale Na Lapači.

Věděli jsme, že důležitý bude začátek utkání a ten nám vyšel dokonale. Pospíšil s Müllerem ovládli první sadu, ve druhé se domácí vzchopili a srovnali. Třetí set jsme o o míč zvládli a dostali se do vedení. Naše elitní dvojková formace tentokrát nedovolila domácím vůbec nic a tak jsme po dvojicích vedli 2:0. V zápase prvních trojic jsme na domácí neměli a snadno prohráli. V duelu druhých trojic jsme zcela jasně vyhráli první set, ve druhé jsme měli slibný náskok, ovšem domácí se vzchopili a srovnali. Třetí set dospěl do devítek, při nichž se Pospíšil nemýlil a rozhodl. V singlu začal Hanus slibně a vedl 3:0. Pak však Stupák prokázal své zkušenosti a celkem v poklidu zápas k vítězství. V první odvetě trojic jsme první sadu po velmi dobře takticky zvládnutém výkonu zvládli. Ve druhém setu se odehrála zhruba v polovině setu na síti potyčka po níž byl Pospíšil vyloučen a domácí Chalupa dostal žlutou kartu. Tento moment ovlivnil tento jinak krásný duel tak, že jsme prakticky odešli a zbytek celého utkání si domácí pohlídali.

NK CLIMAX Vsetín – MNK SILNICE GROUP Modřice   5:3

Chalupa, Plachý – Pospíšil, Müller (Hanus)   1:2 (7:10, 10:7, 9:10) – 0:1

Brutovský, Stupák (Gebel) – Pelikán, Rosenberk   0:2 (8:10, 6:10) – 0:2

Gargulák, Chalupa, Gebel – Topinka, Pelikán, Hanus( Pavelka, Gulda T.)   2:0 (10:4, 10:4) – 1:2

Vichtora, Brutovský, Plachý (Gálus) – Rosenberk, Müller, Pospíšil   1:2 (4:10, 10:8, 9:10) – 1:3

Stupák – Hanus   2:0 (10:6, 10:7) – 2:3

Gargulák, Chalupa, Gebel (Stupák) – Rosenberk, Müller, Pospíšil (Halva) – 3:3

Vichtora, Brutovský, Plachý – Topinka, Pelikán, Pavelka   2:0 (10:7, 10:2) – 4:3

Chalupa, Plachý – Rosenberk, Pelikán   2:1 (8:10, 10:7, 10:6) – 5:3

Sety v utkání: 12:8

Rozhodčí: Matyášek, Čukan

Diváci: cca 300

Délka utkání: 3 hodiny 15 minut

Konečný stav série: 2:1

Datum a čas: 14.10.2017 15:30
Kategorie: Historie 2017