ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

NK Climax Vsetín - MNK Exmost Modřice 4:3

1D-1D Halašta,Bílý - Hanus,Boleloucký   0:2 (6:10,7:10)

Domácí nasadili slabší dvojici, která v první setu jen dotahovala skóre. V druhém setu jsme měli dva momenty, kdy se soupeř dotáhl na bod, ale pak už jsme si konec pohlídali. 0:1 Hosté

2D-2DAndris,Majštiník–Bartoš,Svoboda(Jonas)   2:0 (10:5,10:6)

Naše sestava se držela elitní domácí pouze v úvodu obou setů. Pak zaúřadoval několikrát Andris z druhé a domácí srovnali krok ve skóre. 1:1 Domácí

1T-1TBílý,Majštiník,Andris-Bartoš,Svoboda,Hanus(Brenner)   2:1 (10:2,9:10,10:7)

Na první set, který byl katastrofální, jsme rychle zapomněli, zabojovali a dotáhli druhý set na devítky. Andris zasmečoval do sítě a čekal nás tie break. Po hrubých chybách v obraně jsme třetí set darovali domácím. 2:1 Domácí

1S-1S Bílý-Bartoš   1:2 (10:3,8:10,6:10)

Nervozitu z trojek si Bartoš přinesl i do následného singla a vykazil, co mohl. V průběhu druhého setu přišlo zklidnění a v koncovce nervy udržel. Třetí set odehrál výborně takticky a naopak Bílý zkrácený set vůbec nezvládl. 2:2 Hosté

2T-2THalašta,Majštiník,Andris-Bartoš,Hanus,Boleloucký   2:1 (10:4,9:10,10:5)

Náš už tradiční vstup do trojek se opět vyvedl. Poprvé jsme bodovali až za stavu 6:0. Druhý set jsme sice za devítek zvládli, ale zkrácené dějství bylo ukázkou toho, jak darovat vítězství soupeři, který se snad jednou dostal na útok. 3:2 Domácí

1D-2D Bílý,Halašta(Daněk) - Bartoš,Svoboda   0:2 (5:10,5:10)

Zřejmě nejpovedenější zápas dne přišel v první odvetné dvojici. Svoboda vzal konečně odpovědnost na sebe a několikrát z druhé pomohl Bartošovi. Domácí kladli slabý odpor a my srovnali skóre. 3:3 Hosté

2D-1DAndris,Majštiník – Hanus,Boleloucký   2:1 (10:4,6:10,10:8)

Poslední zápas měl rozhodnout o tom, kdo si připíše druhý bod do tabulky. Pro nás se první set nevyvíjel vůbec dobře a žádné zlepšení nepřišlo. Jenže set není jako set. Stejně špatně jako my začali domácí druhý set a celé utkání musel rozhodnout tie break. Domácí po našich dvou chybách odskočili. I když jsme snížili na 7:8, poslední míč poslal Majštiník kolem bloku a Vsetín opět vyhrál. 4:3 Domácí