NK CLIMAX Vsetín A - MNK SILNICE GROUP Modřice A 5:0

Vyrovnané utkání, jednoznačný výsledek

K prvnímu semifinálovému utkání jsme odecstovali ve stejné sestavě v jaké jsme hráli ve Varech. Na střídání byli ještě navíc připraveni hráči B týmu Gulda T. a Halva.

V zápase prvních dvojic se nám v prvním setu několikrát povedlo chytit útok domácích, bohužel jsme několikrát nabídnutou šanci nedokázali využít. Při devítkách se Pospíšil nemýlil a šli jsme do vedení. Ve druhém setu se domácí dostali ve druhé polovině do vedení a dokázali své vedení udržet. Rozhodující set pro nás začal dobře, šli jsme hned do vedení. Domácí překlopili stav na sedmičkách a nejtěsnějším poměrem zvítězili. V duelu druhých dvojic jsme udělali v prvním setu několik laciných chyb a prohráli jsme jej. V sadě druhé se naše hra zlepšila a dokázali jsme srovnat. Bohužel hned na začátku rozhodujícího setu jsme neprodali dvakrát svůj útok a bylo rozhodnuto. V zápase prvních trojic byl první set vyrovnaný, poslední výměnu zvládli domácí. Ve druhé sadě jsme si vytvořili náskok, který jsme udrželi i přes snížení domácích v závěru. Ve třetím setu jsme opět udělali o nějakou chybu navíc a domácím umožnili udělat třetí bod. V zápase druhých trojic to byl opět vyrovnaný souboj, ve kterém se skóre v úvodní sadě přelévalo z jedné starny na druhou, nakonec byli šťastnější domácí. Ve druhém setu měli domácí dva mečboly. První jsme odvrátili a při druhém přepálil Plachý hřiště. Třetí set jsme bohužel nezvládli a tak do singlu šel Hanus za stavu 4:0. Bohužel ani on nenašel recept na velmi dobře hrajícího Stupáka a utkání bylo u konce.

NK CLIMAX Vsetín – MNK SILNICE GROUP Modřice   5:0

Chalupa, Plachý – Pospíšil, Müller (Hanus)   2:1 (9:10, 10:8, 10:9) – 1:0

Brutovský, Stupák (Gebel) – Pelikán, Rosenberk   2:1 (10:9, 8:10, 10:7) – 2:0

Gargulák, Chalupa, Gebel (Stupák) – Topinka, Pelikán, Hanus   2:1 (10:9, 8:10, 10:8) – 3:0

Vichtora, Brutovský, Plachý – Rosenberk, Müller, Pospíšil   2:1 (10:8, 9:10, 10:7) – 4:0

Stupák – Hanus   2:0 (10:6, 10:5) – 5:0

Sety v utkání: 10:4

Rozhodčí: Matyášek, Čukan

Diváci: cca 120

Délka utkání: 2 hodiny 30 minut

Stav série: 1:0

Datum a čas: 30.09.2017 14:30
Kategorie: Historie 2017