Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice B - TJ Start Praha 3:5

Odvetu finále první ligy jsme odehráli již tradičně v holubické hale. Citelně jsme postrádali Spoustu a Hanuse, kteří byli s áčkem. Týmu pomohl poprvé v sezóně Novotný, dále pak byli povolání dorostenci Svoboda s Bartošem.

První dvojice začala utkání trochu nervózně a sestava hostů toho využila v prvním setu. V setu druhém jsme hru zpřesnili a na devítkách jsme byli úspěšní. Třetí set se nám příliš nevyvedl, za stavu 8:7 nás hosté chytili a vedení udrželi – 0:1. Druhé dvojici se nedařilo na útoku, střídání Novotného nepomohlo a první set skončil našim debaklem. Druhý set jsme začali lépe, ale opět se nám nepodařilo několikrát bodovat, po vystřídání jsme snížili ale na výhru to nestačilo – 0:2. První trojice začala výborně na útoku i v poli a jasně přehrála hosty. Druhý set byl vyrovnaný, kdy jsme dokázali vrátit i takřka ztracené míče, ale i tak dospěl stav na 9:9, kdy jsme ale nekompromisním útokem nedali šanci hostům na srovnání – 1:2. Druhé trojici se nevyvedl první set, kdy se kluci sehrávali s Kubou Štěpánkem, ke konci setu jsme snižovali ale na výhru to nestačilo. Druhý set byl v naší režii. Třetí set dospěl do stavu 9:9, který jsme smolně prohráli – 1:3. V singlu si Burian vytvořil v prvním setu několikabodový náskok, který udržel. V druhém setu to bylo přesně naopak. Třetí set už měl hostující hráč ve své režii – 1:4. První mečbol hostů odvracela první trojice, která s přehledem porazila trojici hostů – 2:4. Druhá trojice ovládla jasně první set. Druhý set ale stejným způsobem ovládli hosté. Třetí set dospěl do stavu 9:9 kdy jsme chytili útok hostů a proměnili jsme – 3:4. První odvetná dvojice byla posledním utkáním, v obou setech jsme bohužel vytvořili drobné chybičky, které nám sebrali jakékoliv šance na vítězství v tomto utkání i celém zápase – 3:5.

Kapitán Modřic TOMÁŠ GULDA: "V utkání nám citelně chyběli Spousta a Hanus, navíc Konupka musel odehrát utkání s horečkou. I přes tyto všechny komplikace jsme bojovali o vítězství a nechali jsme na hřišti všechno, bohužel na téměř kompletní hosty to nestačilo a rozhodovaly maličkosti. Všichni kluci zaslouží pochvalu za přístup a bojovnost v utkání. Výborný výkon podal Halva ve trojicích, naopak já jsem se bohužel vůbec nepotkal s dvojkovou formou na konci sezóny."

Burian, Halva – Ungermann, Kaplan 1:2 (7:10, 10:9, 8:10) – 0:1

Gulda, Konupka (Novotný) – Klabík, Tůma 0:2 (5:10, 8:10) – 0:2

Gulda, Halva, Novotný – Tůma, Mareček, Kaplan 2:0 (10:4, 10:9) – 1:2

Konupka, Štěpánek, Burian – Ungermann, Bálek, Klabík 2:0 (7:10, 10:8, 9:10) – 1:3

Burian – Tůma 1:2 (10:7, 7:10, 8:10) – 1:4

Gulda, Halva, Novotný – Ungermann, Bálek, Klabík (Pokorný) 2:0 (10:8, 10:5) – 2:4

Konupka, Burian, Štěpánek (Svoboda) – Tůma, Mareček, Kaplan 2:1 (10:5, 4:10, 10:9) – 3:4

Halva, Burian – Tůma, Klabík 0:2 (8:10, 7:10) – 3:5

Datum a čas: 06.10.2018 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2018