Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice

Dvě porážky v posledních kolech základní skupiny nás odsoudily k boji o záchranu. K prvnímu zápasu jsme na domácím hřišti hostili Přerov. Do utkání se nezapojil dovolenkující  Gulda a stále zraněný Konupka.

Do první dvojice nastoupil Novotný a Halva a hned od úvodu plnili papírové předpoklady silnější dvojice. Několikrát se nám podařilo chytit útok soupeře a svoje útoky jsme si proměňovali bez problémů. Druhý set hosté vystřídali, ale set byl vyrovnaný pouze v úvodu. Od poloviny setu jsme opět několikrát chytili a vyhráli. Do druhé dvojice nastoupil Hanus a Burian. První set byl naprosto vyrovnaný a šlo se po bodu až do stavu 8:8. Na obranu jsme vystřídali Zacha za Buriana a útok hostujícího smečaře přes Zachův skončil na pásce. Rozdílový bod jsme udrželi a první set vyhráli. Druhý set jsme v úvodu udělali několik chyb na útoku a pustili hosty do trháku.  V průběhu setu jsme svoji hru zlepšili a chybovat začali hosté. Set opět dospěl do stavu 9:9 a Burianův nekompromisní útok znamenal naše vedení 2:0. Do první trojice jsme poslali Halvu, Štěpánka a Hanuse.  V této trojici se nám povedl první set, dobře jsme chytali soupeře a sami jsme se na útoku dobře prosazovali. Druhý set byl naprosto vyrovnaný, soupeř začal více využívat Miklíka na útoku a ten nám dělal svojí hrou problémy. Set musel rozhodnout poslední možný míč, při kterém jsme snad čtyřikrát chytli, ale nedokázali jsme si útok nachystat tak, abychom dokázali zabodovat. Rozhodující třetí set nám nevyšel hlavně v mezihře a hosté snížili na 2:1. Do druhé trojice nastoupil Burian Spousta a Novotný. Tentokrát jsme se vyvarovali špatného začátku, který tuto trojici často provází. Zásluhou výborné obrany a dobré hry Buriana na útoku jsme oba sety jednoznačně vyhrály. Do singlu nastoupil Hanus proti Lokočovi. Tady se střetly 2 herní styly, kdy Hanus spoléhá hlavně na tvrdý servis a Lokoč se snaží brát servis z voleje nebo hned po dopadu. Od prvních výměn bylo jasné, že účinnější bude hra domácího hráče a soupeři povolil v obou setech jen 7 míčů. Do odvetné trojice nastoupil Halva, Štěpánek a Hanus. Oproti první trojici jsme zlepšili mezihru a začali jsme se více prosazovat na útoku. Set byl vyrovnaný, ale koncovku jsme zvládli. Druhý set v hostech převládl pocit, že už to nepůjde a prakticky nám ho darovali.

Hrající trenér LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Jako klíčové vidím výhru naší druhé dvojice nad první dvojicí hostů. To nám vytvořilo náskok, který jsme podpořili výhrou v singlu. Pak už hosté přestali věřit ve výhru a naše odvetná trojice neměla moc práce. Už jsme letos odehráli lepší utkání, ale v této fázi soutěže je důležitý hlavně výsledek!"

Datum a čas: 09.09.2017 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< červenec 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!