Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice B - T.J. Sokol Holice 6:4

Další domácí utkání jsme poprvé odehráli ve sportovním areálu na kurtech v Modřicích, celý den bylo krásné letní počasí. Poprvé v sezóně jsme nastoupili v kompletní sestavě.

 

Do první dvojice jsme nasadili Toma Guldu a Milana Konupku. Naše sestava se v prvním setu dostala rychle do vedení, po několika chybách hostů. Tento 4 bodový náskok si kluci bez větších obtíží udrželi a tento set vyhráli. Ve druhém setu byl podobný průběh jako v tom prvním. Dobrým servisem a kvalitní obranou kluci ve dvou setech jednoznačně vyhráli. 1:0.

Sestava ve složení Burian, Halva nastoupila proti dvojici Mrákava, Krátký. Věděli jsme, že jestli chceme pomýšlet na 2 body z tohoto utkání měli bychom alespoň jednou porazit Mrákavovu sestavu. Naše druhá dvojice vůbec neodehrála špatné utkání, ale několika chybami promarnila v obou setech

drobný náskok, a tak hostům podlehla. 1:1.

První trojice hrála v novém složení Halva, Gulda, Hanus. Naše první trojice fungovala velice dobře. Spolehlivá obrana, kvalitní servis a přesný útok, všechny tyto faktory přispěly k vítězství ve dvou setech. 2:1.

Do druhé trojice nastoupil Spousta, Konupka a Burian. Utkání druhých trojic bylo další střetnutí s Mrákavovou sestavou. V prvním setu se nám dařilo v obraně proti technickým, ale i razantním úderům soupeře. Milan skvěle blokoval a účelně hrál na útoku. Ve druhém setu jsme měli problém se smečovaným servisem soupeře, díky několik špatným příjmům jsme rychle prohrávali 5:2. Po krátké domluvě se Milan s Davidem vyměnili na příjmu což se ukázalo jako účelné, po zvládnutí několika delších výměn jsme nepříznivý stav setu otočili a v koncovce setu vyhráli. 3:1.

V nepárové časti jsme chtěli získat alespoň jeden bod. Protože jsme věděli, že porazit Mrákavu v singlu bude velice náročné.

Do třetí dvojice nastoupila nová sestava Zach, Gürtler. Kluci hráli poněkud nervózně a několikrát v utkání ztratili díky vlastním chybám a nepřesnostem vedení a ve dvou setech prohráli. 3:2.

Do singlu nastoupil David Burian proti Jakubovi Mrákavovi. Možná skutečnost, že David hraje proti legendě českého nohejbalu tohle utkání značně ovlivnila. David působil nervózně a hodně kazil, což na bezchybně hrajícího soupeře nestačilo. 3:3.

Do prvních odvetných trojic nastoupil Halva, Gulda a Hanus. Naše sestava podala soustředěný výkon, kdy trpělivou hrou porazili Mrákavovu sestavu. Mrákava tak prohrál i druhou svoji trojici a my jsme se dostali do důležitého vedení. 4:3

Do další trojice nastoupil Spousta, Konupka a Burian. První set jsme i přes několik nepřesností v začátku utkání zvládli, kdy v koncovce setu skvělou hrou na bloku bodoval Konupka. Ve druhém setu jsme se dostali do 4 bodového vedení, o které jsme vzápětí zejména svými chybami v mezihře přišli. Soupeř změnil obranu, začal hrát bez bloku a nám se nedařilo připravit útok na síť. V koncovce setu jsme ale několikrát útok připravili a Milan s přehledem zakončil. 5:3.

Zápas dvou neporažených dvojic v tomto utkání byl velice vyrovnaný. Naše sestava ve složení Konupka a Gulda hrála skvěle v obraně a se soupeřem držela krok. Největší problém nám dělali soupeřovi útoky z druhé do naší nezformované obrany. Bohužel jsme v obou setech prohráli nejtěsnějším možným rozdílem a rozhodovat musela tedy poslední dvojice. 5:4.

Do posledního zápasu dnešního dne nastoupila sestava Halva, Burian. Tento zápas kluci zvládnuli a podali výborný výkon. Tento zápas byl značně ovlivněn téměř tropickým slunečným počasím a my jsme byli velmi rádi, že se nám poslední dvojici podařilo zvládnout a bereme 2 body. 6:4.

Trenér týmu JAKUB SPOUSTA:  "Jsem rád, že se nám podařilo zvládnout naše první utkání na antukovém kurtu v tropickém počasí. V tomto utkání můžeme být spokojeni s hrou trojic, kdy se nám podařilo vyhrát všechny 4 zápasy. Do dalších utkání musíme zapracovat zejména na hře dvojic, kde vidíme značné nedostatky. Za hosty zahrál skvěle Jakub Mrákava, který předvedl nohejbal té nejvyšší kvality. Zajímavostí tohoto zápasu bylo, že ani jedno utkání se nerozhodovalo ve 3 setech. "

MNK SILNICE GROUP MODŘICE „B“ – Spousta, Gürtler, Konupka, Burian, Gulda, Halva, Hanus, Štěpánek, Zach, Svoboda M.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Gulda, Konupka – Konečný, Paul 2:0 (10:6, 10:5) – 1:0

Halva, Burian – Krátký, Mrákava 0:2 (8:10, 7:10) – 1:1

Hanus, Gulda, Halva – Krátký, Paul, Voříšek 2:0 (10:8, 10:7) – 2:1

Spousta, Konupka, Burian – Konečný, Mrákava, Kučera 2:0 (10:8, 10:9) – 3:1

Zach, Gürtler – Kučera, Voříšek 0:2 (8:10, 8:10) – 3:2

Burian – Mrákava 0:2 (4:10, 6:10) – 3:3

Hanus, Gulda, Halva – Konečný, Mrákava, Kučera 2:0 (10:8, 10:6) – 4:3

Spousta, Konupka, Burian – Krátký, Paul, Voříšek 2:0 (10:6, 10:9) – 5:3

Gulda, Konupka – Krátký, Mrákava 0:2 (9:10, 9:10) – 5:4

Halva, Burian – Konečný, Paul 2:0 (10:8, 10:7) – 6:4

Diváků cca 30.

Datum a čas: 21.04.2018 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2018

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< srpen 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?
Jsem pro podzim/jaro, extraliga jen v hale!
35% (332 hlasů)
Nechal bych soutěže tak, jak jsou!
32% (300 hlasů)
Všechno špatně, úplně jiné řešení!
34% (320 hlasů)

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!