Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice B - T.J. Sokol 1 Prostějov 5:4

V sobotu 8.9.2018 nás čekalo čtvrtfinálové utkání play off 1. ligy mužů proti týmu z Prostějova. Utkání se odehrálo v tělocvičně v Holubicích, kvůli nevyhovujícímu zázemí na kurtech v Modřicích, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce sportovního areálu. Hostům v zápase chyběl Klaudy, nám pouze Tomáš Gurtler.

Do zápasu prvních dvojic jsme nasadili sestavu Hanus, Konupka. Nově složená sestava naší první dvojice odehrála povedené utkání. V některých pasážích setu se projevila jejich momentální nesehranost, ale utkání ve dvou setech vyhráli. -1:0.

Do druhé dvojice nastoupil Burian a Halva. Celé dva sety naši hru doprovázela špatná mezihra, kdy jsme chybovali na příjmu a nahrávce. Ani střídání Tomáše Guldy za Davida Buriana nepomohlo a tato dvojice se nám nepodařila zvládnout. – 1:1.

Sestava naší první trojice Konupka, Spousta, Burian nastoupila proti Robovi, Valentovi a Jordovi. První set byl jasně v režii naší trojice. Ve druhém setu se začal prosazovat skvěle hrající Roba na útoku a tento set musel rozhodovat poslední možný míč. Z chyceného útoku se Milan Konupka nemýlil a nekompromisně zakončil podél sítě. – 2:1.

Druhá trojice ve složení Halva, Gulda, Štěpánek odehrála utkání plné chyb. Dobře hrající trojice hostů nám dělala velké problémy. Nedařilo se nám prosadit na útoku a dost jsme chybovali. Ve druhém setu se naše hra razantně zlepšila a soupeře jsme jasně přehráli. Třetí set byl ale jako ze zlého snu. Několika vlastními chybami jsme zápas druhých trojic doslova darovali soupeři. - 2:2.

V singlu změřili síly Hanus a Roba. První set vyhrál Roba posledním možných míčem. Druhý set byl ale jasně v režii našeho singlisty. Ve třetím zkráceném setu byl ale náš Honza jasně lepší a připsal nám velice důležitý bod v utkání. – 3:2.

Do odvetného utkání trojic nastoupila Konupkova sestava. Naše trojice začala výborně. Druhý set byl z naší strany plný chyb. Soupeř nás ve druhém setu jasně přehrál. Ve třetím setu si Prostějov vybudoval náskok 8:5, kdy zvládl několik dlouhých výměn lépe než naše trojice. Za stavu 8:7 pro Prostějov Milan Konupka zablokoval útok Matkulčika, ale rozhodčí rozhodly tento okamžik jako nový balón, což tento zápas značně poznamenalo. Třetí set se nám bohužel už nepodařilo otočit v náš prospěch, a bylo znovu vyrovnáno. – 3:3.

Do druhého zápasu odvetných trojic jsme nasadili sestavu Halva, Gulda, Hanus. Kluci takřka bezchybnou hrou porazili ve dvou setech soupeře. – 4:3.

Na řadu přišly zápasy dvojic. Naše sestava Konupka, Hanus změřila síly s Prostějovskou sestavou Roba, Matkulčik. Velice pěkné a bojovné utkání, pošpinil špatný výrok rozhodčích, kdy za stavu 9:9 ve třetím setu rozhodčí rozhodl o našem útoku jako o míči v zámezí a musel tak rozhodovat zápas posledních dvojic. – 4:4.

Dvojice Halva, Burian si ale naštěstí s přehledem poradila s dvojicí hostů a zodpovědným výkonem nás poslala do semifinále 1. ligy. – 5:4.

Trenér týmu JAKUB SPOUSTA: "Jsem velice rád, že se nám podařilo toto čtvrtfinálové utkání zvládnout. Pokud ale chceme uspět v semifinálové sérii proti Čakovicím „B“, musíme naši hru značně zlepšit, především koncovky třetích setů."

Datum a čas: 08.09.2018 09:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2018

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< srpen 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!