Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice B - SKN Žatec 0:6

Ke čtvrtému zápasu jsme na domácím hřišti přivítali tým Žatce. Jednalo se o minisouboj o první příčku, i když výsledek tomu nakonec příliš neodpovídal. Zápas se hrál za chladného počasí. V sestavě nám chyběli zraněný Hanus a pracovně indisponovaný Zach.

Do první dvojice jsme na bratry Víty nasadili Milana s Davidem, kteří mohli jen překvapit. V obou setech jsme hostům byly soupeřem pouze v první části. V koncovkách nás o dobrý výsledek připravily vlastní chyby. Do druhé dvojice jsme nasadili Lukáše a Filipa. Tady se čekal jistý bod. Do prvního setu jsme vstoupili dobře a vedli 3:1. Pak jsme se nechali ukolébat hrou soupeře a trestuhodně vedení přenechali hostům. Set jsme dovedli do stavu 9:9 a po neproměněném útoku hostů jsme  ho získali. Druhý set jsme se vůbec nepoučili a naopak se naše hra ještě zhoršila. Set získali jasně hosté. Třetí set dospěl až do stavu 9:9 kde jsme měli dvakrát chycené, ale špatnou přípravou útoku jsme vlastně darovali výhru hostům. Do první trojice nastoupil Filip, David a Tomáš. Začali jsme dobře, dařilo se nám na útoku, ale vlastními chybami jsme drželi soupeře ve hře. Nakonec set dospěl do stavu 9:9, kde byli opět úspěšnější hosté. Druhý set už byl z naší strany plný chyb a ani střídání Quida za Davida nepřineslo obrat k lepšímu.  Do druhé trojice jsme nasadili Lukáše, Milana a Jakuba. V této trojici se nám nepodařilo najít recept na útok mladšího z bratrů Vítů a první set jsme jasně prohráli. Druhý set už jsme prohrávali 5:0 a tak jsme zkusili vyměnit Lukáše za Jakuba a kluci pomalu stahovali náskok soupeře až do stavu 9:9. Ani tentokrát jsme však set nedotáhli a nechytatelný útok Petra Víta opět připsal vítězství hostům.  Do třetí dvojice jsme nasadili Tomášu a Kubu.  Do stavu 4:4 se jednalo o vyrovnaný zápas. Horši útočnou část jsme nahradili výbornou obranou. Následně nám hosté utekli o 3 body a my zkusili vystřídat Kubu za Quida.  První set i přes střídání patřil hostům. Druhý set byl podobný jako první. Dobrá obrana, horší útok a celkem pohodová výhra hostů. Do singlu jsme poslali Lukáše. Po dvou trénincích  jsme si žádné naděje nedělali a ani se žádné překvapení nekonalo.

Trenér LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Předvedli jsme velice špatný výkon. O osudu utkání rozhodla již druhá dvojka, kterou jsme měli jasně vyhrát a mohlo být vše jinak. Na možná se ale nehraje a Žatec vyhrál naprosto zaslouženě."

 

Datum a čas: 29.04.2017 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2020 §

! Multifunkční hala !

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< prosinec 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!