Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice B - SK Start Praha 3:6

Do dalšího domácího zápasu jsme nastoupili opět bez Hanuse a Zacha. Tentokrát se k nim pro změnu přidal Konůpka. Za 10 let co nohejbal hraji mohu říct, že sem ještě nezažil sezonu, kde by na každý zápas chyběli 2 až 4 hráči základní sestavy.

Do první dvojice nastoupil Tomáš a Filip. První set jsme v poklidu získali pro nás. Druhý set to z naší strany byla trápená na útoku a set jsme prohráli. Třetí set jsme přípravu útoku zlepšili a vyhráli nejtěsnějším rozdílem. Do druhé dvojice nastoupil Lukáš a David. První set jsme si udělali drobný náskok, který jsme vlastními chybami poztráceli a prohráli nejtěsnějším rozdílem. Druhý set už byl plný našich chyb a jasně v režii hostů. Do první trojice nastoupil Filip, Tomáš a Kuba. V této trojici nám dělal problémy razantní útok Tůmy. My jsme naopak na útoku byly nevýrazní a oba sety lehce prohráli. Druhou trojici hrál Lukáš, Tomáš a Kuba. První set se nám dařilo všechno. Útok i obrana fungovali výborně a set jsme získali. Druhý set byl naprostý opak, moc chyb na útoku a v poli jsme toho moc nechytili. Šlo se do třetího setu a v něm jsme pokračovali ve velmi špatné hře ze setu druhého a jasně prohráli. Do třetí dvojice nastoupili mladé pušky Tomáš s Kvuidem a od začátku je svazovala nervozita a špatný příjem. Do hry jsme tedy poslali Kubu místo Quida a hra se naprosto obrátila. Dobře jsme chytali soupeře a set otočili v náš prospěch. Druhý set už kluci zahráli výborně a snížili stav na 2:3. Do singlu nastoupil Lukáš a na razantní hru Tůmy nenašel recept. Oba sety připadli jasně hostujícímu borci. Do první odvetné trojice nastoupil Filip, Tomáš a Kuba. První set se nám dařilo bodovat, ale chybami v poli jsme drželi pro soupeře vyrovnaný stav. Nakonec musel rozhodnout poslední možný míč, ze kterého jsme se radovali my. Ve druhém setu se nám už na útoku tolik nevedlo a těsně jsme prohráli. Ve třetím setu se šlo bod za bod a ten poslední jsme opět dali my. Do druhé odvetné trojice nastoupil, Tomáš, Lukáš a Kuba. První set jsme měli slušnou obranu, ale chybami na útoku jsme soupeři výhru velmi ulehčili. Druhý set se naše hra malinko zlepšila, bohužel to stačilo jen na stav 9:9, který se nám nepodařilo proměnit a soupeř se štěstím zabodoval. První odvetná dvojice nám vzala poslední šanci na bodový zisk, když jsme měli velký problém s příjmem servisu. Oba sety jsme jasně prohráli a tím i celý zápas.

LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Opět nemůžu říct, že by nám chyběla bojovnost nebo zápal pro hru, ale chybí nám potřebná kvalita v důležitých  chvílích. Jednoznačně nejlepším hráčem utkání byl Tůma.  Jako „sympaťáka“ utkání bych označil Sachla, který svým chováním zbytečně narušoval jinak poklidné utkání!!!"

Datum a čas: 13.05.2017 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

  Oddíl postranní lišty

  Kalendář akcí
  << září 2019 >>
  PoÚtStČtSoNe
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30      

  Oddíl postranní lišty

  Podporují nás

           Generální sponzor:

              Hlavní sponzor:

                    Sponzoři:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Oddíl postranní lišty

  Anketa
  Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?
  Ano, jsou dobře udržované a aktualizované.
  40% (418 hlasů)
  Nevím. Občas na ně kouknu.
  29% (304 hlasů)
  Ne, neplní svůj účel.
  31% (331 hlasů)

  Oddíl postranní lišty

  Vyhledávání

  Patička stránky

  Buďte ONLINE!