MNK SILNICE GROUP Modřice B - SK Start Praha 6:4

Poslední kolo jsme z důvodu nepřízně počasí odehráli v hale v Holubicích. Nastoupili jsme bez Gürtlera a Hanuse, který byl s A-týmem.

První dvojice šla v obou setech bod za bod. Na devítkách jsme byli v obou případech na útoku, ale ani v jednom případě jsme neproměnili. V prvním setu jsme si špatně přihráli a v druhém nás hoste chytili – 0:1. Druhá dvojice si v prvním setu došla pro pohodové vítězství, kdy hosté mnohokrát zkazili. Druhý set byl vyrovnaný oba týmy proměňovaly spolehlivě útoky a stav dospěl do devítek, my jsme byli na útoku, který jsme proměnili – 1:1. První trojice hrála ve své tradiční sestavě a jak už je u ní zvykem s přehledem zvládla oba sety – 2:1. Druhá trojice začala své utkání dobře vybudovala si dvoubodový náskok, který byl ovšem smazán a opět rozhodoval stav 9:9, který se nám povedlo zvládnout. Druhý set se nám celá hra sesypala, v půlce setu jsme za Halvu střídali Zacha, ovšem ani tato změna nepomohla a šlo se do třetího setu, kde jsme si vytvořili na sedmičkách dvoubodový náskok a set pak už dotáhli – 3:1. Třetí dvojice se nám příliš nevydařila, předvedli jsme velké množství nevynucených chyb v obou setech a hosté celkem snadno snížili stav – 3:2. Singl začal Burian skvěle a snadno i díky chybám Tůmy zvítězil v prvním setu. Ve druhém setu ovšem hostující hráč začal výborně servírovat a dostal našeho hráče pod tlak, vybudoval si náskok, který udržel. Ve třetím setu Burian taktickým servisem dostal Tůmu pod tlak, ten poté vyprodukoval i nějaké chyby a my jsme opšt hostům odskočili – 4:2. Naše první trojice jako v prvním utkání excelovala a soupeře jasně přehrála v obou setech – 5:2. Souboj druhých trojic byl spíše o chybách než o kráse. První set vyhráli hosté druhý my. Třetí set jsme opět udělali několik chyb a hosté v poklidu zvítězili – 5:3. Do první odvetné dvojice nastoupil Gulda a s ním Spousta místo Konupky, kterého celý zápas trápilo drobné zranění třísla. Naše dvojice bojovala a snažila se hru hostům co nejvíce znepříjemnit ale na výhru to ani v jednom setu nestačilo – 5:4. První set druhé odvetné trojice jsme ztratili v úplném závěru. Druhý set naše dvojice svůj výkon vystupňovala a v poklidu srovnala stav. Ve třetím setu jsme vedli už dokonce 9:7, ale dvakrát se nám nepodařilo proměnit útok. Za stavu 9:9 jsme ale ovšem s přehledem bodovali – 6:4.

Zástupce kapitána TOMÁŠ GULDA: "Do utkání jsme šli s cílem získat alespoň bod, máme dva, takže spokojenost. Předvedená hra ovšem nebyla podle našich představ a budeme se muset do příštího týdne zlepšit abychom uspěli ve čtvrtfinále. Z našeho týmu bych chtěl pochválit pětibodového Davida Buriana."

Gulda, Konupka – Tůma, Novák 0:2 (9:10, 9:10) – 0:1

Halva, Burian – Klabík, Kaplan 2:0 (10:3, 10:9) – 1:1

Konupka, Spousta, Burian – Tůma, Kaplan, Marek 2:0 (10:7, 10:8) – 2:1

Gulda, Halva, Boleloucký (Zach) – Klabík, Pokorný, Novák 2:1 (10:9, 5:10, 10:8) – 3:1

Zach, Boleloucký (Štěpánek) – Pokorný, Marek 0:2 (8:10, 6:10) – 3:2

Burian – Tůma 2:1 (10:6, 8:10, 10:7) – 4:2

Konupka, Spousta, Burian - Klabík, Pokorný, Novák 2:0 (10:5, 10:6) – 5:2

Gulda, Halva, Boleloucký - Tůma, Kaplan, Marek 1:2 (8:10, 10:7, 6:10) – 5:3

Gulda, Spousta – Klabík, Kaplan 0:2 (8:10, 7:10) – 5:4

Burian, Halva – Tůma, Novák 2:1 (9:10, 10:7, 10:9) – 6:4

Datum a čas: 01.09.2018 14:00
Kategorie: Historie 2018